DOLAR
32,4915
EURO
34,8827
ALTIN
2.409,72
BIST
10.391,89


Şekerbank’tan MİTSO’ya kutlama ziyareti ŞEKERBANK’IN BÜTÜN PERSONELİ MİLASLI

Şekerbank’tan MİTSO’ya kutlama ziyareti  ŞEKERBANK’IN BÜTÜN PERSONELİ MİLASLI
17.04.2018 09:10
0
A+
A-

Şekerbank Milas Şubesi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine kutlama ziyaretinde bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e bankası adına hayırlı olsun dileğini ileten Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top Mavili “Şubemizde benim dışımda bankamızın tüm personeli Milaslı. Ben de Milas’ı çok sevdiğim için evimi buraya taşıdım” dedi.

MİTSO’nun seçim sürecinin ardından kutlama ziyaretleri sürüyor. Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top Mavili ve bankanın Müşteri Portföy Yöneticisi Şermin Atılgan; MİTSO yönetimini ziyaret ederek yeni dönemde başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’in yanısıra MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Soner Çamlıbelen, Hüseyin Aykal, Meclis Üyeleri Kadir Karagülle, Reşat Uygun, Hakkı Ayakdaş ve Yasin Erol’u da kutlayarak başarılar dileyen Şekerbank Müdiresi Pınar Top Mavili, her zaman MİTSO üyelerine en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olduklarını belirterek “Bizim avantajımız, benim dışımda tüm personelimizin Milaslı olması. Hem Milaslıları, hem Milas’ı çok iyi tanıyan bir personelimiz var. Bu bizim için olduğu kadar müşterilerimiz için de bir avantaj. Bankamıza gelen müşterilerimiz her zaman sıcak bir ortamla karşılaşıyorlar ve işlerini yaptırabiliyorlar” dedi. Kendisinin ilk atandığında Milas hakkında bir bilgisi olmadığını da belirten Pınar Top Mavili “Gelince gördüm ki, Milas güzel bir yer. Kısa sürede Milas’ı çok sevdim. Evimi de Milas’a taşıdım” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Şekerbank yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Biz de Şekerbank’ın üyelerimize gösterdiği ilgiden son derece memnunuz. Üyelerimize gösterdiğiniz ilgi ve yaptığınız kolaylıklar için çok teşekkür ederiz” dedi.