![](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2019/12/YENİ-YIL-2.jpg?fit=640%2C461&ssl=1)
“ YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Yeni yılın yuvanıza sağlık, neşe ve mutluluk, yurdumuza bolluk, bereket ve huzur, dünyaya hoşgörü, dostluk ve barış getirmesini dileriz.Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yüksel Reşit Özer“
Benzer Konular
*Milas’tan geçenlere ya da gelenlere ilçemizin tarihi ve turistik yerlerini tanıtmak ve kolayca bulmalarını sağlamak amacıyla MİTSO tarafından özel haritalar hazırlatıldı. *Ayaklı bir eğik düzlemli masa şeklinde hazırlanan haritalar Milas
06.11.2018 15:59
0
Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle kurumlara ziyaretlerini sürdürmekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas Müdürü Ömer Gülter ve müdürlüğün şef personeli Ümit Budak MİTSO’yu ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı
18.05.2017 16:25
Yunanistana bağlı 12 Adalarla kıyı ticaretini geliştirmek ve iki ülke arasında alışveriş köprüsü kurmak amacıyla 30 Ekim-2 Kasım 2009 tarihleri arasında 2. Rodos Fuarı düzenlendi. Fuar Muğla Ticaret ve Sanayi
06.08.2013 17:27
50 ve daha çok yıldır Milas ekonomisine katkı sağlamakta olan üyelerini ziyaret eden MİTSO Yönetimi, 15 Aralık 1969 tarihinde odaya üye olan Yapı ve Kredi Bankası’nın Milas şubesini ziyaret ederek
30.12.2021 16:47
Muğla 4. Zeytinyağı Kalite Yarışmasına EN ÇOK KATILIM MİLAS’TAN, EN ÇOK ÖDÜL MİLAS’A Muğla’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Zeytinyağı Kalite Yarışmasına en çok katılım Milas’tan olurken en çok ödül
19.06.2023 14:32
* MİTSO- MUTSO işbirliği ile Karia Trekking (doğa yürüyüşü) Projesi hazırlanıyor. Proje kapsamında Labranda- Latmos / Herakleia, Mazı Köyü- Akyaka -Bördübet ve Kızlan – Knidos – Datça arasına doğa yürüyüşü
06.08.2013 17:35