DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


AKBANK’TAN MİLAS ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİNE TAM DESTEK, HEP DESTEK…

AKBANK’TAN MİLAS ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİNE TAM DESTEK, HEP DESTEK…
26.10.2016 14:15
0
A+
A-

*AKBANK, Milas Zeytin Hasat Şenliği’ne ana sponsor oldu. AKBANK’ın desteği gelecek yıllardaki şenliklerde de sürecek.

AKBANK, bu yıl 19 – 20 Kasım tarihlerinde yapılacak 3. Zeytin Hasat Şenliği’ne finans ana sponsoru oldu. Milas’taki banka şubeleri arasında şenliğe sponsor desteği veren tek banka olan AKBANK’ın desteği bundan sonraki şenliklerde de sürecek.

Milas 3. Zeytin Hasat Şenliği’ne, Milas’taki banka şubeleri arasında sadece AKBANK sponsor olurken AKBANK Milas Şubesi Müdürü Mustafa Ateş, sponsorluk desteğinin bundan sonraki yıllarda da süreceğini söyledi.

AKBANK’ın imza attığı 20 maddelik Milas Zeytin Hasat Şenliği sponsorluk sözleşmesine göre bankanın şenlik kapsamında kullanılacak logosu, afiş, tasarım, bilboard ve görsel ürünlerin tümünde yer alacak. Protokole göre AKBANK, şenlik alanında bir fotoğraf panosu kuracak ve burada isteyen herkesin fotoğraflarını çekerek kendilerine armağan edecek. Ayrıca, AKBANK çalışanlarının eşleri ve çocuklarından oluşan AKBANK Bandosu, şenlik yürüyüşünde yer alacak.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, AKBANK’ın 3. Milas Zeytin Hasat Şenliği’ne ana sponsor olmasının çok önemli ve çok sevindirici olduğunu belirterek “AKBANK gibi Türkiye’nin önde gelen bir bankasının, AKBANK gibi çok önemli bir kuruluşun bu desteği, 3 yıldır düzenlemekte olduğumuz Zeytin Hasat Şenliği’nin ne kadar doğru bir yolda yürümekte olduğunun da açık kanıtıdır. AKBANK, bundan sonraki yıllarda da şenliğimize ana sponsor olarak destek verecektir. AKBANK’a ve Milas Şube Müdürü Mustafa Ateş’e bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

akbank

akbank-3