DOLAR
32,5196
EURO
34,8612
ALTIN
2.423,96
BIST
9.722,09


Anadolubank MİTSO’da…

Anadolubank MİTSO’da…
18.05.2018 09:12
0
A+
A-

“MİTSO, MİLAS’IN TANITIMINI ÇOK İYİ YAPIYOR”

 

Anadolubank’ın Milas Şube Müdürü Cevdet Önal ile Bankanın Müdür Yardımcısı Elyasa Uysal, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek yeniden Odanın Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Reşit Özer‘i kutladılar ve yeni dönemde başarılar dilediler. MİTSO’nun Milas için çok önemli çalışmalar yaptığını ve bunun en başında, Milas’ın her yönüyle tanıtımının geldiğini ifade eden Anadolubank Müdürü Cevdet Önal şöyle konuştu:

“Milas tarihi ve doğal güzellikleriyle çok önemli bir turizm bölgesi. Ayrıca zeytinden, zeytinyağına, balıktan bala çok değerli ürünleri var. Siz bu zenginliklerin, bu ürünlerin tanıtımını çok iyi bir şekilde yapıyorsunuz. Son olarak Anadolu Jet Magazin dergisinde Milas’a geniş bir şekilde yer verilmesini sağlamış olmanız da büyük bir başarı. Sizi kutlarız. Yeni dönemde de bu tür başarılarınızın devam edeceğine inanıyoruz”.

Anadolubank Milas Şube Müdürü Cevdet Önal, bankacılık sektöründeki gelişmeler hakkında da MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüşlerini paylaştı. Anadolubank Müdürü Önal “Biz her koşulda MİTSO üyeleriyle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bankamıza gelecek MİTSO üyelerine bankacılıkla ilgili her konuda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

Anadolubank Milas Şube Müdürü Cevdet Önal ve Müdür Yardımcısı Elyasa Uysal‘ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ın tanıtımını hep iyi ilişkilerle yaptıklarını belirterek “Havayolu firmalarının dergilerinde Milas’ın tanıtımına yer verilmesini hep iyi ilişkilerimizle sağlıyoruz. Bu yayınlar için Oda olarak bir para ödemiyoruz. Bundan sonra da Milas’ın, Milas ürünlerinin tanıtımı için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda bazı projelerimiz var” diye konuştu.