![BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYE’M…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2021/02/62bbc4c83fc260de239b970fb5ac9e33.jpg?fit=474%2C474&ssl=1)
Yazı detayını buraya yazınız
Benzer Konular
*MİTSO’yu ziyaret eden 8 mahalle muhtarı ile Ticaret ve Sanayici İşadamları Derneği, Milas’taki meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları arasında birlikteliğin sağlanması için MİTSO’nun önderlik yapmasını istediler. Oda seçimlerinin ardından
19.04.2018 14:50
0
Ağustos ayında çok büyük bir orman yangını geçiren Milas’ın Çökertme mahallesinde Milas Rotary Kulübü tarafından 3 Ekim Pazar günü saat 12.00‘de “Doğanın Uyanışı” adıyla bir senfonik konser düzenleniyor. “Mandıra Filozofu” adlı sinema filmi ile ünlenen
02.10.2021 10:21
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, bütçe uygulamalarını içeren Torba Kanun Tasarısının görüşülmesi sırasında kabul edilen bir önerge ile varlık barışı 2. defa uygulamaya konulacak. Buna göre, 1 Haziran 2009 tarihi
06.08.2013 17:26
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Milas halılarının, Macar evlerinin ve Gümüşkesen anıtmezarının posta pullarında yer alması için PTT’ye öneride bulundu. T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Değerli Kağıtlar
23.06.2014 17:42
Milas’ın Bafa mahallesindeki zeytin ve zeytinyağı işlerlerini ziyaret eden MİTSO yöneticileri Altınoran zeytin, zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ve doğal ürünler satış yerini de ziyaret ettiler. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim
19.11.2021 16:50
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, CHP Milas İlçe Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Yiğit, Halil
09.09.2013 11:04