![Bayramınız Kutlu Olsun …](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/10/tebrik41.jpg?fit=1500%2C593&ssl=1)
Benzer Konular
MİTSO Yönetimi Pomelon Alışveriş Merkezindeki işyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler diledi. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ile
13.10.2017 17:16
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Kösem Beton’u ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Özer Topuz,
21.02.2018 10:39
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ilimizde sürmekte olan orman yangınlarıyla ilgili yerinde gözlemlerde bulunmak ve TOBB üyesi odaların ve borsanın yöneticileriyle yangınlar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla cumartesi
09.08.2021 17:14
MİTSO ÜYELERİ GEÇMİŞ DÖNEM AİDAT VE MUNZAM AİDATLARINI KREDİ KARTI İLE 9 AY TAKSİTLİ ÖDEYEBİLECEKLER
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kasım ayı olağan meclis toplantısında, Odaya geçmiş dönem üye yıllık ve munzam aidatlarının kredi kartı ile 9 aya kadar taksitli olarak ödenebilmesi için Genel Sekreterliğin
03.12.2018 14:56
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Kont, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Halil İbrahim Gülen ve
26.08.2013 13:17
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Odanın 6 No’lu Meslek Komitesi Başkanı Hamdi Coşkun’u işyerinde ziyaret etti. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan
02.03.2018 11:10