DOLAR
33,0825
EURO
36,0542
ALTIN
2.560,68
BIST
11.064,85


DÜZENLİ VERGİ ÖDEYENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

DÜZENLİ VERGİ ÖDEYENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
06.08.2013 17:45
0
A+
A-

*Vergilerini düzenli ödeyenlere özel hazırlatılmış bir tabak ve teşekkür belgesi verildi.

*MİTSO Labranda Toplantı Salonunda düzenlenen tören öncesi Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Niyazi Kaya ile Milas Vergi Dairesi Müdürü M. Sait Sapan ve Müdür Yardımcısı Halil Akkan MİTSO yönetimini ziyaret etti.

27 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan 23. Vergi Haftası kapsamında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından vergisini düzenli olarak ödemeyi alışkanlık haline getirmiş olan vergi yükümlüleri özel hazırlatılmış bir çini tabakla ödüllendiriliyor.

Bu kapsamda, MİTSO Labranda Toplantı salonunda düzenlenen törenle ilçemizde düzenli vergi ödemeyi alışkanlık haline getirmiş vergi yükümlüleri arasından belirlenmiş 11 vergi yükümlüsü de ödüllendirildi.

Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Niyazi Kaya, Milas Vergi Dairesi Müdürü M. Sait Sapan ve Müdür Yardımcısı Halil Akkan, ödül töreni öncesi MİTSO yönetimini ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında hazır bulunan MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Mat, Başkan Yardımcısı Muzaffer Atıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yiğit ile bir süre görüşen Vergi Dairesi yöneticileri daha sonra MİTSO Labranda Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene geçtiler. Burada verdikleri destek nedeniyle MİTSO yönetimine teşekkür eden Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Niyazi Kaya, MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Mat’a bir buket çiçek armağan etti.

Daha sonra Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Niyazi Kaya tarafından Milas Vergi Dairesi’ne düzenli olarak vergi ödemeyi alışkanlık haline getirmiş olan vergi yükümlüleri arasından belirlenmiş 11 vergi yükümlüsüne Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından özel olarak hazırlatılmış birer çini tabak ve birer teşekkür belgesi verildi. Müdür Kaya bu sırada yaptığı konuşmada “Vergisini düzenli olarak ödeyen, hiç geciktirme yapmayan, düzenli vergi ödemeyi alışkanlık haline getiren vergi mükelleflerimiz bizim için çok değerlidir. Bu nedenle kendilerini ödüllendirmek istedik. Vergisini çeşitli nedenlerle ödemeyen, ödeyemeyen vergi mükelleflerimiz de şüphesiz bizim için değerlidir. Onlardan da zaten bir şekilde vergilerini alabiliyoruz. Ama burada asıl olan vergi mükelleflerimizin vergilerini düzenli olarak ödemeleridir. Bu şekilde vergilerini ödeyen mükelleflerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Vergi Dairesi tarafından ödüllendirilen vergi yükümlüleri şu isimlerden oluşuyor:

1 – Ömer Gizler (Berber), 2 – Ercan Kızıldere (Elektrikçi), 3 – Ertuğrullar Metal, 4 – Avukat Nilgün Pekdemir, 5 – Milas Motor Yenileme Ltd. Şti., 6 – Özcan Özler (GMS), 7 – Osman Arslangiray (GMS), 8 – Mehmet Özcan (Tamirci), 9 – Akaylar Makine Ltd. Şti., 10 – Avukat Hasan Yıldırım, 11 – Dr. Mustafa Tireli