DOLAR
32,6626
EURO
34,9810
ALTIN
2.426,23
BIST
10.512,65


FORD OTOSAN MUĞLA YETKİLİ BAYİSİ HELVACIOĞLU MİTSO’DA…

FORD OTOSAN MUĞLA YETKİLİ BAYİSİ HELVACIOĞLU MİTSO’DA…
27.10.2022 16:40
0
A+
A-

Ford Otosan‘nun Muğla yetkili bayisi Helvacıoğlu‘nun temsilcileri Milas Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel satış kampanyası düzenliyor. Oda seçimlerinin ardından MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret eden Helvacıoğlu temsilcileri Gözde Yalın Kapiz ve Çağatay Değirmenci; Özer’i seçim başarısı nedeniyle kutlayarak başarılar dilediler.

Helvacıoğlu olarak Ford Otosan’ın her tür taşıtı için MİTSO üyelerine özel kampanya yaparak taşıt alımlarında, yenilemelerinde indirimler uygulayacaklarını, servis ve bakım hizmetlerinde her türlü kolaylığı göstererek yardımcı olacaklarını bildirdiler. Helvacıoğlu firmasının Muğla’nın Menteşe, Fethiye, Bodrum ve Bayır’da şubeleri olduğunu anlatan Gözde Yalın Kapiz ve Çağatay Değirmenci “45 yıldır kendi alanında etkili bir çalışma yürüten firmamız, başta özel filo oluşturmak amaçlı alımlar olmak üzere her türlü taşıt alımlarında MİTSO üyelerine de en uygun koşullarda hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır” dediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Ford Otosan Muğla Yetkili Bayisi Helvacıoğlu’nun temsilcileri Gözde Yalın Kapiz ve Çağatay Değirmenci’ye  ve ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Özer, “Helvacıoğlu, Muğla’da, Milas’ta çok bilinen ve tanınan bir firma. Önerilerinizi üyelerimize ileteceğiz. Birçok üyemizin sizinle bağ kuracağını düşünüyorum” dedi.

 

Yazı detayını buraya yazınız