DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


Garanti Bankası’na MİTSO’dan mavi boncuk

Garanti Bankası’na MİTSO’dan mavi boncuk
19.08.2016 14:48
0
A+
A-

GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ KÖKNAR;

“MİLAS İLK MÜDÜRLÜK YERİM VE BEN MİLAS’I ÇOK SEVDİM”

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, bir süre önce Atatürk Bulvarındaki yeni işyerine taşınan Garanti Bankası’nı ziyaret ederek yeni mekanlarında başarılar diledi. Garanti Bankası Milas Şube Müdürü Can Metin Köknar ise müdürlük görevine ilk olarak Milas’ta başladığını ve Milas’ı çok sevdiğini söyledi.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit; Garanti Bankası Milas Şubesi Müdürü Can Metin Köknar’ı ziyaret ettiler. Garanti Bankası’nın yeni yerinin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunan MİTSO yöneticileri, Banka Müdürü Can Metin Köknar’a günün anısına, üzerinde mavi nazar boncuğu olan bir pano armağan ettiler.

Garanti Bankası’nın Atatürk Bulvarındaki yeni hizmet binasının müşterileri açısından öncelikle ulaşım kolaylığı sağladığına dikkat çeken Banka Müdürü Köknar, “Yeni hizmet binamızın hemen önünde dolmuş durağı var. Özellikle emekliler hiç yürümek zorunda kalmadan kolayca bankamıza ulaşabiliyorlar. Burası park yeri konusunda da daha avantajlı” diye konuştu. Yeni hizmet binalarının 458 metrekare olduğunu belirten Köknar “Önceki binamıza göre çok ferah bir ortamda çalışıyoruz. Bu da çalışanların ruhsal durumunu ve performansını çok olumlu şekilde etkiliyor. Stressiz, rahat ve huzurlu bir ortamımız var. Bu durum bankamıza gelen müşterilerimizi de çok rahatlatıyor. Çok olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.

Babasının devlet memuriyeti nedeniyle bulunduğu Tunceli’de dünyaya geldiğini anlatan Garanti Bankası Milas Şube Müdürü Can Metin Köknar daha önce daha önce bankanın İstanbul’daki Genel Müdürlüğünde ve Trabzon’daki Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğünde çalıştığını ve oradan Milas’a geldiğini belirterek “Milas benim ilk müdürlük yerim. Milas’a daha önce hiç gelmemiştim. Fakat gelir gelmez çok sevdim” dedi.

MİTSO yöneticileri ise Garanti Bankası Milas Şube Müdürü Köknar’a yeni işyerlerine taşınmaları nedeniyle hayırlı olsun dileğinde bulundular ve başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Milas’ın şehir merkezinin tam da ortasında, güzel bir yerde açmış olduğunuz şubenizin hayırlı olmasını diliyoruz. Başarılı çalışmalar temenni ediyoruz” diye konuştu.