DOLAR
32,9861
EURO
35,9085
ALTIN
2.569,13
BIST
11.064,85


Halkbank MİTSO’da İKİNCİ ŞUBE BİR İHTİMAL…

Halkbank MİTSO’da  İKİNCİ ŞUBE BİR İHTİMAL…
21.12.2017 12:53
0
A+
A-

*Halkbank Milas Şube yöneticilerinin ziyaretinde konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, gelecek yıl zeytinde var yılı olması ve balık ihracatında artış umudunun Milas ekonomisine olumlu şekilde yansıyacağını söyledi.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin Milas’ta göreve başlaması nedeniyle bir süre önce ziyaret ettiği Türkiye Halk Bankası Milas Şube Müdürü Bahri Tuncay, bankanın müşteri ilişkileri yetkilisi Mustafa Bahadır Umdu ile birlikte MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında, MİTSO’nun bir süre önce gündeme getirdiği “Milas’taki banka şubelerinin ikinci şubelerin açmaları” önerisi konusuna da değinen Şube Müdürü Bahri Tuncay, bankalarının Milas’ta ikinci bir şube açmalarının bir ihtimal olarak gündemlerinde olduğunu söyledi. Halkbank Milas Şube Müdürü Bahri Tuncay “Milas’ta yeni bir atılım yapmak için ikinci şube ihtimali de gündemimizde. Uygun bir yer bulursak bu ihtimalin değerlendirmesini yapıp fizibilitesini hazırlayarak önerimizi bankanın üst yönetimine sunabiliriz” dedi. Müdür Bahri Tuncay, Milas’ta Mart ve Nisan aylarında yapılacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile Yapı ve Dekorasyon Fuarında banka olarak bir stant açmak istediklerini de ifade etti.

Halkbank Milas Şube Müdürü Bahri Tuncay ile bankanın müşteri ilişkileri temsilcisi Mustafa Bahadır Umdu’yu ağırlayan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, banka yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Reşit Özer, bir süredir gündeme getirmekte oldukları Milas’taki bankaların ikinci şubelerini açma önerisini yineleyerek “Bankaların ikinci şube açmaları hem bankacılık sektörüne, hem Milas’ın ekonomik yaşantısına bir canlılık getirecektir. Halkbank’ın bunu bir ihtimal olarak olsa bile gündeminde tutması sevindirici ve bizim açımızdan umut verici. Dilerim, bu ihtimali en kısa sürede bir projeye, projeyi de gerçeğe dönüştürebilirler” dedi. Ziyaret sırasında yeni yılda Milas’ta yaşanacak ekonomik gelişmeleri de değerlendiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Yeni yılda, zeytinde yaşanan var yılının ve balıkta ihracatın artma umudunun Milas ekonomisine olumlu şekilde yansıyacağını umuyoruz” diye konuştu.