DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


İHRAÇ ÜRÜNLERİNİZİ İNTERNET ORTAMINDA ÜCRETSİT TANITMAK İSTER MİSİNİZ?

İHRAÇ ÜRÜNLERİNİZİ İNTERNET ORTAMINDA ÜCRETSİT TANITMAK İSTER MİSİNİZ?
12.07.2017 14:58
0
A+
A-

Üretici firmaların yurtdışı tanıtımlarının yapılması ve ihracatlarına başlangıç ve destek olunması amacıyla internet üzerinden hizmet veren bir portal yayına başladı. İhracat yapmakta olan veya yapmayı amaçlayan firmalar www.turkishfirmsproducts.com b2b portalından ücretsiz olarak yararlanabilecekler. İhracatla ilgilenen firmalar bu portal üzerinde Türkçe ve İngilizce olarak ürün sayfalarını ücretsiz olarak oluşturabilecekler ve ürünlerine yurtdışından gelen talepleri görebilecekler.

Dış Pazar Araştırma Merkezi (DPAM) , portal üzerinden sunduğu hizmetin yanısıra firmaların ihracat hedefli dış pazar araştırması eğitim ve danışmanlığı, yerinde pazar araştırması hizmetleri de veriyor ve ayrıca ikili iş görüşme organizasyonları ile kümelenme çalışmaları da yapıyor.

Dış Pazar Araştırma Merkezi’nin (DPAM) portalında ihracatçı firmaları, tüm ürünlerini, ürün kataloglarını, videolarını Türkçe veya İngilizce olarak sınırsız ve ücretsiz olarak yayınlayabilecekler.

Öte yandan DPAM tarafından isteyen firmalara dış pazar araştırma ve ihracat müşterisi bulma hedefli olarak firma içi eğitimler de veriliyor.