DOLAR
32,7067
EURO
34,9497
ALTIN
2.442,80
BIST
10.535,04


İŞKUR’un Milas Şubesi Müdürlüğünün açılmasına en çok MİTSO sevindi MİTSO, İŞKUR’A HİZMET BAYRAĞINI KURUMUN YENİ AÇILAN MİLAS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE DEVRETTİ.

İŞKUR’un Milas Şubesi Müdürlüğünün açılmasına en çok MİTSO sevindi MİTSO, İŞKUR’A HİZMET BAYRAĞINI KURUMUN YENİ AÇILAN MİLAS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE DEVRETTİ.
19.02.2018 07:39
0
A+
A-

MİTSO, kısa bir süre önce eski Tütünbank binasında hizmete başlayan İŞKUR Milas Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. 8 yıldır İŞKUR’a işsizlik maaşı ve iş başvurusu kayıtları için bir personelini görevlendiren MİTSO, bu konudaki hizmet bayrağını da Milas’ta ilk kez açılan İŞKUR Milas Şube Müdürlüğüne devretti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen, kısa bir süre önce hizmete giren İŞKUR Milas Şube Müdürlüğünü ziyaret ettiler. İŞKUR Şube Müdürü Levent Karataş’ı kutlayarak başarılar dileyen MİTSO yönetimi, ilgili kişilerin bundan böyle, kurumla ilgili işlemleri nedeniyle zaman zaman Muğla’ya gitmek zorunda kalmayacaklarını ifade ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, İŞKUR Milas Şubesinin ilk Müdürü olan Levent Karataş’ı kutlayarak görevinde başarılar diledi. Reşit Özer, daha önce iş aramak veya işsizlik maaşı için İŞKUR’a kayıt yaptırmak isteyenlere MİTSO’nun yardımcı olduğunu belirterek “2010 yılından beri İŞKUR’lulara MİTSO olarak biz yardımcı oluyorduk. Bir personelimiz sürekli olarak İŞKUR’lularla ilgileniyordu. Fakat bazen bizim de çözemediğimiz işlemler veya sorularla karşılaştığımızda ilgili kişiler ne yazık ki Muğla’ya gitmek zorunda kalıyorlardı. Şube müdürlüğünün açılmasıyla birlikte artık Milaslı İŞKUR’lular Muğla’ya gidip gelmekten kurtuldular” diye konuştu.

Kısa bir süre önce açılan İŞKUR Milas Şubesinin ilk müdürü olan Levent Karataş da MİTSO Yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “MİTSO olarak 8 yıl boyunca İŞKUR’lulara verdiğiniz hizmet nedeniyle odanıza ve yönetiminize çok teşekkür ederim. Sizden görevi artık biz devraldık. Biz de bundan böyle İŞKUR’lulara biz hizmet veriyoruz. Siz MİTSO olarak kurumumuz adına 8 yıl boyunca çok önemli bir hizmet vermişsiniz. Bir personelinizi görevlendirmişsiniz. Bunlar önemli hizmetler. Size şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.