DOLAR
32,9997
EURO
36,0172
ALTIN
2.580,36
BIST
11.064,85


MİLAS CUMHURİYET BAŞSAVCISI MİTSO’DA…

MİLAS CUMHURİYET BAŞSAVCISI MİTSO’DA…
25.02.2019 17:14
0
A+
A-

*Milas Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, bir süre önce kendisini ziyaret eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

*Ziyaret sırasında Milas’ın tarihi ve ekonomik yönden zenginliklerini anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Başsavcı Efe’ye “Hekatomnos tabağı” armağan etti.

            Milas Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, Milas’a atanması nedeniyle bir süre önce kendisini ziyaret eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret etti.  MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen tarafından karşılanan Başsavcı Adem Efe, oda yöneticilerine Milas hakkındaki izlenimlerinden söz etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Başsavcı Adem Efe‘nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek Milas’ın tarihi ve ekonomik değerleri hakkında açıklamalarda bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Uzunyuva Hekatomnos Anıtmezarının önemini de vurgulayarak üzerinde Hekatomnos lahitinin bir yüzünün fotoğrafı olan bir anı tabağını ziyaretinin anısı olarak Başsavcı Adem Efe‘ye armağan etti.