![Milas OSB Yatırımcısını Bekliyor…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/milas-osb-yatirimcisini-bekliyor.jpg?fit=580%2C386&ssl=1)
Benzer Konular
“MİLAS’IN UFKUNU AÇTINIZ” Milas Mahalle Muhtarları Derneği, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret ederek kutladı ve yeni dönem için başarılar diledi. Muhtarlar, MİTSO’nun bugüne dek yaptığı çalışmalardan da
25.04.2018 16:43
0
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 76’ıncı ve 77’inci Olağan Genel Kurul Toplantıları Covid-19 salgını nedeniyle elektronik ortamda yapıldı. Oda yönetim kurulu başkanlarının doğal delege olduğu ve kongrelerde seçilmiş delegelerin
01.06.2021 11:33
MİTSO, Ege Bölgesi illerinin katılımıyla oluşturulan EGEM Platformunun bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ankaradaki fuarda Milası tanıttı. Fuardaki MİTSO standında Milas halıları, zeytinyağı ve Labranda suyunun tanıtımı yapıldı. MİTSOnun standını ziyaret
06.08.2013 17:31
*KOSGEB’in KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında 1 milyon TL destek programı 10 Mayıs Perşembe günü saat 10.30’da MİTSO’da anlatılacak. KOSGEB, KOBİ’leri desteklemek amacıyla yeni bir proje başlattı. İllerde rekabet
07.05.2018 17:42
Üyelerini ziyaret ederek onların dilek ve önerilerini not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Hacıabdi Mahallesinde, 23 Nisan Bulvarındaki Sayım Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şirketini ziyaret etti. MİTSO
19.12.2019 14:40
Milas’taki zeytin ve zeytinyağı işyerlerini ve fabrikalarını ziyaret eden MİTSO Yönetim yeni hasat döneminde bolluk ve bereket dileğinde bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim
26.11.2021 17:36