DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


TÜRK TELEKOM MİTSO’DA… MİLAS KIYILARINDA KAPIYA KADAR İNTERNET ALTYAPISI TAMAMLANDI

TÜRK TELEKOM MİTSO’DA… MİLAS KIYILARINDA KAPIYA KADAR İNTERNET ALTYAPISI TAMAMLANDI
21.01.2022 17:06
0
A+
A-

Türk Telekom yetkilileri Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları ve oda üyelerine sunabilecekleri kampanyaları anlattılar. Türk Telekom yetkilileri Milas kıyılarındaki yerleşimlerde yeni yapılan konutların kapılarına kadar ücretsiz fiber internet altyapısının tamamlandığını bildirdiler.

Türk Telekom Milas Ticari Faaliyetler Yöneticisi Nevra Şahinoğlu ile Milas Saha Operasyonları Yöneticisi Birol Acar ve Kurumsal Müşteri Yetkilisi Salih Koç, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ettiler. Türk Telekom Yöneticileri Milas’ta sürdürdükleri çalışmaları ve oda üyelerine sunabilecekleri hizmet kampanyalarını anlattılar.

Türk Telekom Milas Saha Operasyonları Yöneticisi Birol Acar, Milas’ın Kazıklı, Kıyıkışlacık, Dörttepe, Boğaziçi, Maya ve Ören mahallelerinde fiber internet altyapısının tamamlandığını bildirdi. Birol Acar “Milas’ın kıyı mahallelerinin tümünde fiber internet altyapımız tamamlandı. Milas’ın kıyı mahalleleri olan Kazıklı, Kıyıkışlacık, Dörttepe, Boğaziçi, Maya ve Ören’de artık internet altyapımız hazır. Bu mahallelerde yeni yapılmış konutların kapılarına kadar ücretsiz internet bağlantısı kuruyoruz” diye konuştu.

Türk Telekom Milas Ticari Faaliyetler Yöneticisi Nevra Şahinoğlu da MİTSO üyelerinin yararlanabilecekleri ve indirimlerden yararlanabilecekleri kampanyaları anlattı. “Türk Telekom için değerlisizin” sloganı ile çalıştıklarını anlatan Nevra Şahinoğlu küçük işletmeler için son kullanıcılarına ücretsiz ve güvenli internet sağladıkların bildirdi. WİFİ kullandırılması için gerekli olan yasal yükümlülükleri de Türk Telekom’un kendisinin takip edip sonuçlandırdığını anlatan Nevra Şahinoğu ekstra bir cihaza ya da kuruluma gerek olmadan modem üzerine uzaktan yazılım yüklenmesi ile WİFİ işyerimin kullanımına başlanabileceğini belirtti. Nevra Şahinoğlu WİFU İşyerim uygulamasıyla işletmecilerin kullanıcılarına özel bir reklam ve kampanya alanı planlanabileceğini ve kolayca uygulayabileceklerini de ifade etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Türk Telekom yetkililerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek verdikleri bilgiler için teşekkür etti. İnternetin çağımızın olmaz ise olmaz bir iletişim ve çalışma aracı haline geldiğini de vurgulayan Reşit Özer “Türk Telekom’un öncü hizmetleriyle üyelerimizin internet ulaşımları çok kolaylaştı. Kampanyalarınızdan birçok üyemiz yararlanıyor. Özellikle kapıya kadar ücretsiz fiber internet bağlantısı kurmanız çok önemli bir hizmet. Sizlere ve Türk Telekom’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Kazıklı’dan Ören’e kadar Milas kıyılarının artık çok ciddi bir turizm potansiyeline sahip olduğunu ve çok hızlı bir gelişme gösterdiğini anlatan Reşit Özer “Milas kıyılarında yaşanmakta olan bu gelişmenin önünde sizin internet altyapısını tamamlamış olmanız çok önemli bir hizmet. Bu nedenle sizlere ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Yazı detayını buraya yazınız