MİLAS SITKI KOÇMAN MYO YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET
![MİLAS SITKI KOÇMAN MYO YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/milas-sitki-kocman-myo-yoneticilerinden-ziyaret.jpg?fit=570%2C428&ssl=1)
Milas Sıtkı Koçman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ayhan Çıkın ve Yüksek Okul Müdürleri Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Benzer Konular
*MİTSO Yönetimi, bir süre önce ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İsa Bal’ı makamında ziyaret ederek kutladı. *Milas’ta okulların ve öğrencilerin başarı oranının artması için destek sözü veren MİTSO Yönetim Kurulu
23.12.2016 15:58
0
Milas’a gelenlere ilçenin coğrafi işaretli ürünleri ve yöresel ürünlerini ile tarihi, turistik yerlerinin tanıtımını yapmak için Milas Ticaret ve Sanayi Odasının hazırlattığı ayaklı haritalar yenilendi. Yenilenen ayaklı haritalarda, coğrafi işaretleri
07.08.2020 11:19
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Haziran ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Mustafa Yüksel başkanlığında yapılan toplantıda Mayıs ayının kati mizanı oybirliği ile kabul edilirken MİTSO’nun yeni Akademik Danışmanı Doç. Dr.
01.07.2019 17:16
Milas Organize Sanayi Bölgesinde iki yıl içinde kurulacak 58 sanayi tesisinden ikincisinin de yapı ruhsatı verildi. Milas Kaymakamlığında düzenlenen törenle Milas Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünver Böke
24.08.2022 17:33
SAYIN ÜYEMİZ; 2 MAYIS PAZAR GÜNÜ 24:00’A KADAR KISITLAMADAN MUAF OLAN İŞLETMELER MEVCUT İZİN BELGELERİYLE İŞLEM YAPABİLECEKLERDİR. 3 MAYIS PAZARTESİDEN İTİBAREN ÇALIŞANLAR VE FİRMA YETKİLİLERİNCE E-DEVLET ÜZERİNDEN ALINAN ÇALIŞMA MUAFİYET
30.04.2021 18:09
Sağlık, mutluluk ve huzur dolu yepyeni bir yılda Tüm dileklerinizin gerçek olması temennisiyle 2013 yılının tüm üyelerimize, sevgili Milaslılara, ülkemize ve dünyaya Mutluluk, barış, başarı ve güzellikler getirmesini dileriz. Nice
06.08.2013 17:55