DOLAR
32,5085
EURO
34,5993
ALTIN
2.491,94
BIST
9.548,09


MİTSO GARNİZON KOMUTANLIĞINDA… “MİLAS YAŞANACAK, SAKİN BİR YER”

MİTSO GARNİZON KOMUTANLIĞINDA… “MİLAS YAŞANACAK, SAKİN BİR YER”
23.09.2021 13:52
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, bir süre önce Milas Garnizon Komutanlığına ve Hava Meydan Komutanlığına atanan Hava Savunma Albay Muammer Mersincik‘i ziyaret ederek kutladı ve görevinde başarılar diledi.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas Garnizon Komutanı ve Hava Meydan Komutanı ve Hava Meydan Komutanı Albay Muammer Mersincik‘e “Milas’a hoşgeldiniz” diyerek görevinde başarılar dilediler. Ziyaret sırasında MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, ilçenin ekonomik ve sosyal yapısını anlatarak “Milas’tan siz de memnun kalacaksınız. Tanıdıkça Milas’ı siz de seveceksiniz” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Garnizon Komutanı ve Hava Meydan Komutanı Albay Muammer Mersincik‘e “Bugüne kadar Milas’a atanan komutanlarımızın hepsi de Milas’tan çok memnun kaldılar. Hatta emekli olduklarında Milas’tan veya Güllük’ten ev alıp yerleşmeyi düşünenler de oluyor. Milas ile bağlarını hiç koparmıyorlar. Siz de belki Milas’a veya Güllük’e yerleşip Milaslı olursunuz” dedi.

Milas Garnizon Komutanı ve Hava Meydan Komutanı Albay Muammer Mersincik de ziyaretleri nedeniyle MİTSO yöneticilerine teşekkür ederek “Dediğiniz gibi, Milas yaşanacak bir yer. Güllük de öyle, güzel bir belde. İleride, emekli olduğumda ben de Milas’a yerleşmeyi düşünebilirim. Daha şimdiden Milas’ı sevdik. Burası sakin bir yer” diye koşutu.