DOLAR
33,0837
EURO
36,1110
ALTIN
2.564,03
BIST
11.064,85


MİTSO, KARİAPORT’TA… ÜYELERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİLER, ÖNERİLERİNİ NOT ETTİLER…

MİTSO, KARİAPORT’TA… ÜYELERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİLER, ÖNERİLERİNİ NOT ETTİLER…
15.03.2021 15:08
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Milas – Bodrum karayolu kenarındaki Kariaport AVM’deki üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler, önerilerini not ettiler. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, üyelerine koronavirüs salgınına karşı uyararak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını istediler.

ERGENLER PETROL’E HAYIRLI İŞLER

Kariaport’taki Oda üyesi Ergenler Petrol işyerini ziyaret eden MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; işyeri sahibi Mustafa Kemal Ergen ve işyeri çalışanı Fevzi Macar’a hayırlı işler dileğinde bulundular. Mustafa Kemal Ergen’in ekonomik ortam ve Oda çalışmalarıyla ilgili görüşlerini ve önerilerini not eden MİTSO yöneticileri, koronavirüs salgınına karşı da dikkatli olunmasını istediler.

MANS WORLD’E HAYIRLI İŞLER

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Kariaport’taki işyerlerinden Engin Akkaya‘ya ait Mans World işyerini ziyaret ederek koronavirüs salgınına karşı alınması gereken önlemleri hatırlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.

NUKİ KİDS’E HAYIRLI İŞLER

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Kariaport’taki işyerlerinden Nuki Kids‘i ziyaret ettiler. İşyeri sahibi Nuray Kara ile görüşen MİTSO yöneticileri, Kara’ın genel ekonomik durum ve Oda çalışmalarıyla ilgili dilek ve önerileri not ettiler. MİTSO yöneticileri Nuray Kara’ya yeni turizm sezonundan umutlu olduklarını belirterek koronavirüse karşı önlemlere titizlikle uyulması gerektiğini hatırlattılar.

Yazı detayını buraya yazınız