DOLAR
33,0475
EURO
36,0217
ALTIN
2.556,21
BIST
11.156,20


MİTSO İLE GARANTİ BANKASI ÜYELERE DAHA İYİ HİZMET İÇİN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

MİTSO İLE GARANTİ BANKASI ÜYELERE DAHA İYİ HİZMET İÇİN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI
06.08.2013 17:37
0
A+
A-

MİTSO ile Garanti Bankası arasında oda üyelerine daha uygun koşullarda kredi sağlanmasına yönelik olarak bir protokol imzalandı. MİTSO’da düzenlenen törenle imzalanan protokole MİTSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile Garanti Bankası adına Milas Şube Müdiresi Yaşar Pamuk imza koydular.
MİTSO üyelerine Garanti Bankası tarafından daha uygun koşullarda kredi sağlanmasına yönelik protokolün imza töreni sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Atıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Bozkurt, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu, Oda Başkan Danışmanı Osman Arıkan ile Garanti Bankası’nı temsilen Şube Müdür Yardımcıları Ali Okur ile Volkan Balarısı da hazır bulundular.
Protokol töreninde bir konuşma yapan Garanti Bankası Milas Şubesi Müdiresi Yaşar Pamuk, MİTSO ile yaptıkları protokol ile oda üyelerine daha öncelikli ve avantajlı koşullarda kredi sağlamayı taahhüt ettiklerini ve böyle bir protokol yaparak oda üyelerine ve yöre ekonomisine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ise imzalanan protokolle oda üyelerinin Garanti Bankasından daha uygun koşullarda kredi kullanma olanağı sağlandığını belirterek protokolün oda üyelerine ve Garanti Bankası’na hayırlı olmasını diledi. İmzalanan protokole göre, MİTSO’nun yönlendirmesiyle Garanti Bankası ile kredi almak isteyen oda üyelerine 60 aya kadar vadeli ve aylık taksit ödemeli ticari kredi veya banka tarafından uygun görülmesi koşuluyla 60 aya kadar vadeli, üçer ayda bir taksit ödemeli ticari kredi şeklinde kredi verilebilecek “Kampanyanın Esnaf Destek Paketi” kapsamında kredi kullanacaklara 24 ay vadeli, 0.99 faizli 20 bin TL veya “Dükkan Sizin Kredisi” kapsamında 36 ay vadeli yüzde 0.99 faizli 20 – 50 bin TL arasında kredi sağlanabilecek.