DOLAR
33,0568
EURO
36,0294
ALTIN
2.551,94
BIST
11.136,43


MİTSO MÜFTÜLÜKTE…

MİTSO MÜFTÜLÜKTE…
01.12.2017 14:07
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim, bir süre önce odayı ziyaret eden Milas Müftüsü Al Sam Doğru’yu ziyaret ederek yeni hizmet binalarının hayırlı olması dileğinde bulundu.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Milas İlçe Müftüsü Ali Sami Doğru’yu makamında ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri, yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulundular.

Müftü Ali Saim Doğru da oda yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Ben Milas’a 2014 yılının Eylül ayında geldim. O zamanki hizmet binamız çok yetersizdi. 3 kişi misafirimiz gelse dördüncü aman gelmesin, çünkü oturtacak yerimiz yok, diye düşünüyorduk. Ben geldiğimde bu bina da kaba inşaat halindeydi. Çok şükür tamamlamak nasip oldu” dedi. Müftü Ali Sami Doğru, müftülüğün yeni hizmet binasının zemin üstü üç kattan oluştuğunu belirterek binada ayrıca iki de lojman bulunduğunu belirtti. Müftü Doğru, binanın en üst katının da 240 kişilik bir toplantı salonu olarak düzenlendiğini de sözlerine ekledi.