DOLAR
32,4004
EURO
34,5629
ALTIN
2.457,72
BIST
9.728,73


MİTSO; “SPORDA ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN KİTLE SPORU VE TESİSLEŞMEK”

MİTSO;  “SPORDA ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN KİTLE SPORU VE TESİSLEŞMEK”
16.02.2017 11:55
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Milas İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’u ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Bizim için sporda günlük başarılardan daha çok, her yaştan herkesin spor yapabileceği yönde tesisleşmek daha önemli. Sporda önceliğimiz her zaman kitle sporu ve tesisleşmek” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Çorbacı ile Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu, Milas İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Milas İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy’dan ilçedeki spor tesislerinin durumu ve spordaki altyapı konusunda bilgi alan MİTSO yöneticileri, Milas’ın adını sporda da duyurmasının zamanın geldiğini belirttiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada “Milas çok önemli zenginliklere sahip bir ilçe. Pek çok ürünüyle adını Türkiye’ye ve dünyaya duyuruyor. Milas’ın adını sporda da duyurmasını istiyoruz. Bunun için günülük ve geçici başarılar yerine kalıcı başarılara yönelmek için tesisleşmeye önem verilmeli. Milas’ta er yaştan herkesin spor yapabileceği spor tesislerinin artması, hem sağlıklı nesiller için çok önemlidir, hem de gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için önemlidir. Biz MİTSO olarak, Milaslı işadamları olarak, olanaklarımız ölçüsünde Milas sporuna katkıda bulunmaya gayret ediyoruz. Sporda önceliğimiz, her zaman kitle sporu ve tesisleşmek” diye konuştu.