DOLAR
33,0825
EURO
36,0542
ALTIN
2.560,68
BIST
11.064,85


MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer: “BEÇİN KALESİ’NİN IŞIKLANDIRILMASINI İSTİYORUZ”

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer:  “BEÇİN KALESİ’NİN IŞIKLANDIRILMASINI İSTİYORUZ”
06.10.2017 16:50
0
A+
A-

*Şekerbank Milas Şubesine müdür olarak atanan Pınar Top Mavili’yi ziyaret eden MİTSO yönetimi başarılar diledi ve Beçin Kalesi’nin ışıklandırılmasında destek istedi.

*”Milas çok hareketli bir yer” diyen Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top Mavili, MİTSO üyelerine kredi desteği sağlamaya hazırız dedi.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce Şekerbank’ın Milas Şubesi müdürlüğüne atanan Pınar Top Mavili’yi ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Beçin Kalesi’nin geceleri ışıklandırılmasını istediklerini belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Şekerbank’tan ışıklandırma için destek istedi.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş, bir süre önce Şekerbank Milas şubesi müdürlüğüne atanan Pınar Top Mavili’yi ziyaret ederek kutladılar. Ziyaret sırasında Milas’ta 25 / 26 Kasım tarihlerinde 4. Zeytin Hasat Şenliği yapılacağını anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Müdire Pınar Top Mavili’yi banka olarak şenliğe katılmaya davet etti.

Milas’ın tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmak için çaba gösterdiklerini anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Beçin Kalesi ve kent kalıntılarının UNESCO’nun dünya mirası geçici listesine alındığını söyledi. Beçin Kalesi’nin aydınlatılmasını istediklerini ve bu dileklerini Muğla Valiliğine de ilettiklerini anlatan Reşit Özer, Şekerbank’tan aydınlatma konusunda katkıda bulunup bulunamayacaklarını sordu. Öneriyi ilginç bulan Şekerbank Milas Şube Müdiresi Pınar Top Mavili konuyu değerlendireceklerini söyledi.

Milas’a kısa bir süre önce geldiğini ve şehri tanımaya başladığını belirten Şekerbank Milas Şube Müdiresi Pınar Top Mavili “Milas çok hareketli bir yer. Hem Milas çok hareketli ve aktif, hem MİTSO çok hareketli ve aktif. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu geldiğinde sizin yaptığınız sunumu izledim. Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi dikkatle dinledim ve çok ilginç buldum. Çok doğru çalışmalarınız var. Sizi kutlarım. Biz de banka olarak üyelerinize kredi desteği vermeye hazırız” dedi.