DOLAR
33,0786
EURO
36,0397
ALTIN
2.560,59
BIST
11.064,85


MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “MİLAS’TAKİ BANKA ŞUBELERİNİN TARIM FUARI’NDA STANT AÇMASINI İSTİYORUZ”

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “MİLAS’TAKİ BANKA ŞUBELERİNİN TARIM FUARI’NDA STANT AÇMASINI İSTİYORUZ”
07.12.2017 15:05
0
A+
A-

*Vakıfbank Milas Şube Müdürünün odayı ziyaretinde konuşan MİTSO Yönetim kurulu başkanı Reşit Özer, Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın alışveriş potansiyeli yüksek bir fuar olduğunu belirterek Milas’taki banka şubelerinin fuarda stant açmalarını beklediklerini söyledi.
Bir süre önce MİTSO Yönetiminin ziyaret ettiği Vakıfbank Milas Şube Müdürü Adil Turgut Doğan MİTSO’ya ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında 1 – 4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Güney Ege 9. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na 200’den çok firmanın katılacağını anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, fuarın alışveriş potansiyelinin yüksek olduğunu belirterek Milas’taki banka şubelerinin fuarda stant açmalarını istedi.
Vakıfbank Milas Şube Müdürü Adil Turgut Doğan ile bankanın KOBİ Portföy Yöneticisi Turgut Karaltı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Eliş ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu ile görüşen Vakıfbank yöneticileri, bankalarının sunduğu kredi olanaklarını anlatarak oda üyelerine kredilendirmede her türlü kolaylığı göstereceklerini anlattılar.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Vakıfbank yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Reşit Özer, konuşmasında 25 – 26 Kasım’da Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ni başarıyla tamamladıklarını ifade ederek “Şimdiki hedefimiz 1 – 4 Mart tarihlerinde yapılacak Güney Ege 9. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Fuarı. Şimdiden hazırlıklara başladık. Bu fuarda bankalarımızın da stant açmalarını arzu ediyoruz. Bu fuarda 200’den çok firma stant açacak. Önceki fuarlarda olduğu gibi yine 100 binden çor ziyaretçi bekliyoruz. Üstelik Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, alışveriş potansiyeli yüksek olan bir fuar. Her yıl bunu görüyoruz. Bu nedenle Milas’taki banka şubelerinin de fuarda stant açmasını bekliyoruz” diye konuştu.