DOLAR
32,3621
EURO
34,4399
ALTIN
2.526,96
BIST
9.814,19


MİTSO YÖNETİMİ F.TOPUZ’U ZİYARET ETTİ.

MİTSO YÖNETİMİ F.TOPUZ’U ZİYARET ETTİ.
11.10.2013 16:09
0
A+
A-

MİTSO Yönetimi, oda seçimlerinin ardından yapılan kutlama ziyaretlerine karşılık nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Ertuğrul ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yiğit; eski belediye başkanı ve milletvekili Fevzi Topuz’u ziyaret ettiler.

 

Topuz’un Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını kutlayan ve başarılar dileyen MİTSO Yönetimi, odada sürdürülen çalışmalar ve yeni yönetimin hedefleri hakkında da açıklamalarda bulundular. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ziyaret sırasında yaptığı konuşmada amaçlarının Milas’ın başta zeytin ve zeytinyağı olmak üzere ürünlerinin tanıtımını yapmak olduğunu anlattı. Özer, yöremizden kültür balığı ihracatını arttırabilmek için Milas – Bodrum Havalimanı’na kargo gümrüğü kurulması için de çalışmalar yaptıklarını belirterek “Amacımız bir yandan Milas’ın zeytin ve zeytinyağından, balığına, halısından balına tüm ürünlerine sahip çıkmak, tanıtmak ve ihracatını arttırmak. Bu amaçla elimizden gelen çabayı sürdürmekte kararlıyız. Ayrıca bir an önce Milas OSB’nin faaliyete geçmesini istiyoruz. Bunun için tüm Milaslıların, odaların, partilerin, herkesin elbirliğiyle konuya sahip çıkmasını istiyoruz. Bu amaçla bayramdan sonra Ankara’ya gideceğiz” dedi. Reşit Özer Milas’ın ürünlerinin tanıtımı konusunda da sürdürülen çalışmalardan söz ederek Fevzi Topuz’a Milas zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ve zeytinyağı kolonyası armağan eti.

 

MİTSO Yönetiminin ziyaret ettiği Fevzi Topuz da ziyaretten memnun olduğunu belirterek oda yöneticilerine teşekkür etti ve oda yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.