MİTSO Yönetiminden Başkan TOKATa kutlama ziyareti
Başkan Enver TUNA, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri, Milas Belediye Başkanı Muhammet TOKAT ve yeni yönetime başarılar dilerdiler. Milasın geleceği hakkındaki düşüncelerini de aktaran Başkan TOKAT, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) konusuna büyük önem verdiğini belirterek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Benzer Konular
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının eylül ayı meclis toplantısında Kaymakamlık, TOBB’un Kadın Girişimciler Kurulu ve MİTSO işbirliğinde orman yangını geçiren mahallelerde yeni gelir kaynakları oluşturmak için çeşitli beceri ve meslek
29.09.2021 16:57
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Türkiye’nin seçkin ekonomi dergilerinden birisi olan Yeni Ekonomi dergisinin şubat ayında yayınlanan 39’uncu sayısına verdiği röportajda zeytinyağına uygulanan prim sisteminin
03.02.2021 16:20
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce genel kurulu yapan Milas Süt Üreticileri Birliğini ziyaret ederek kutladı. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim
17.03.2022 14:52
Bu yıl 07 / 10 Mart tarihleri arasında10’uncusu düzenlenen Milas 10. Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ndan herkes memnun kaldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek fuarda stant açan firmalar
11.03.2019 16:34
Tüm konaklama birimlerinde ve su ile ilgili rereasyonel alanlarda 8 saatlik eğitim almış, en az lise mezunu bir lejyoner hastalığı sorumlusu bulunması gerekiyor… Muğla Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından “Lejyoner
21.01.2016 17:32
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, kısa bir süre önce Milas İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Binbaşı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ederek kutladı ve görevinde başarılar diledi. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel,
06.10.2017 16:14