DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20


MİTSO: “PEGASUS’TAN SONRA THY DERGİLERİNDE DE MİLAS OLSUN”

MİTSO: “PEGASUS’TAN SONRA THY DERGİLERİNDE DE MİLAS OLSUN”
27.07.2017 16:11
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in Pegasus Hava Taşımacılığı A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İsmail Sabancı ile görüşerek uçak yolcuları için hazırlanan flypgs.com Magazine adlı dergide Milas’ı tanıtan 6 sayfalık bir yazıya yer verilmesinin ardından MİTSO şimdi de Türk Hava Yolu uçaklarındaki dergilerde de Milas’ın tanıtımı için başvuruda bulunuldu.

THY uçaklarındaki dergilerde de Milas’ı tanıtan yazının yer alması isteğiyle MİTSO tarafından THY genel müdürlüğüne başvuruda bulunuldu. Başvuru yazısının ekinde MİTSO tarafından hazırlanmış Milas’ın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtan kapsamlı bir yazıya da yer verildi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, THY Genel Müdürlüğüne yapılan başvuru ile ilgili olarak “Biz her ortamda Milas’ın daha çok tanıtılması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Daha önce Pegasus’a yaptığımız başvuru kabul gördü ve Milas’ı tanıtan 6 sayfalık bir yazı yayınlandı. Şimdi THY’na başvuruda bulunduk. Milas’ı tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle anlatan bir metin göndererek THY dergilerini çıkaran ekibin dikkatine sunduk. Dileriz THY dergilerinde de Milas’ımız güzellikleriyle, zenginlikleriyle yer alır” dedi.