DOLAR
32,9998
EURO
35,9714
ALTIN
2.567,91
BIST
11.064,85


MİTSO’DAN GÜREŞ İHTİSAS’A “SAĞLIKLI NESİLLER” İÇİN DESTEK

MİTSO’DAN GÜREŞ İHTİSAS’A “SAĞLIKLI NESİLLER” İÇİN DESTEK
16.02.2018 13:15
0
A+
A-

*MİTSO, Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü’nün 11 Mart’ta düzenleyeceği deve güreşine destek verdi.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, “Güçlü Yarınlar, Sağlıklı Nesiller” için Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneğine destek verdi. Derneğin “Güçlü Yarınlara, Sağlıklı Nesiller İçin El Ele” projesi kapsamında 11 Mart 2018 Pazar günü Milas Arena’da düzenleyeceği deve güreşi etkinliğine destek veren MİTSO, ata sporu güreşin geliştirilmesi için olanaklar ölçüsünde her zaman destek sözü verdi.

Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği yöneticileri MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler. Dernek Başkanı İlhan Hazer ve diğer dernek yöneticileri, derneğin “Güçlü Yarınlara, Sağlıklı Nesiller İçin El Ele” projesini anlatarak proje kapsamında 11 Mart 2018 Pazar günü Milas Arena’da bir deve güreşi düzenleyeceklerini bildirdiler. Dernek Başkanı İlhan Hazer, derneğin amacının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve sağlıklı nesiller için gençleri spora yöneltmek olduğunu belirterek MİTSO’dan destek beklediklerini ifade etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de gençlerin ülkenin geleceği olduğunu ve bu nedenle gençlere sahip çıkılması gerektiğini anlatarak “Sizlerin gençlerimize sahip çıkmak için yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Biz de MİTSO olarak olanaklarımız ölçüsünde sizin çalışmalarınıza her zaman destek vermeye hazırız” diye konuştu.