DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19


MİTSO’DAN VİP MİLAS TANITIMI

MİTSO’DAN VİP MİLAS TANITIMI
26.06.2015 15:36
0
A+
A-

* MİTSO’nun hazırlattığı dört tanıtım panosu, bu kez Milas Bodrum Havalimanı’nın VIP salonuna asıldı.  

 

Milas’ın tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerlerini tanıtmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan Milas Ticaret ve Sanayi Odası, bu kez Milas Bodrum Havalimanı’nın VIP salonundan giriş çıkış yapacak kişilere yönelik dört yeni tanıtım panosu hazırlattı. Havalimanı yetkililerine teslim edilen panolar havalimanının üç VIP salonuna asıldı.

MİTSO’nun daha önce hazırlattığı 2 Hakatonmos lahdi panosundan birisi VIP salonuna, diğerinin ise THY Bodrum Satış Müdürü Turan Yardımcı’nın makam odasına asılırken Milas zeytinyağı ve çam balının tanıtımı için hazırlanan afişler ise VIP salonunun girişine konulmuştu. MİTSO bu kez Milas’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin yansıtıldığı dört yeni pano hazırlatarak havalimanının yönetimine teslim etti. Panoların üzerinde Gümüşkesen Anıtmezarı,  Baltalıkapı, Beçin Kalesi ve Tuzla sulak alanındaki flamingolar bulunuyor. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer tarafından Havalimanı yetkililerine teslim edilen panolar havalimanındaki üç VIP salonunun duvarlarına asıldı.

Milas’ın tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerlerini Milas Bodrum Havalimanına gelen veya giden yolculara tanıtmak istediklerini belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Daha önce üzerinde Hekatomnos lahdinin bulunduğu iki pano ile Milas’ın zeytinyağı ve balının tanıtıldığı bir panoyu havalimanına götürmüştük. Şimdi de üzerinde Gümüşkesen, Baltalıkapı, Beçin Kalesi ve Tuzla’daki flamingoların bulunduğu dört pano daha götürdük. Bunlar, havalimanı yetkileri tarafından VIP salonlarına asıldı. Havalimanına gelen ve VIP salonunda bekleyenler Milas’ı da tanımış olacaklar” diye konuştu.