DOLAR
33,0580
EURO
36,0954
ALTIN
2.571,95
BIST
11.064,85


MİTSO’DAN “YILMAZLAR”A KUTLAMA VE BEREKET DİLEĞİ

MİTSO’DAN “YILMAZLAR”A KUTLAMA VE BEREKET DİLEĞİ
23.10.2018 16:41
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce mağazasını yenileyerek ürünlerini çeşitlendiren Türkoğlu Ayakkabı Tekstil Ticaret ve Ldt. Şirketi’nin “Yılmazlar” mağazasını ziyaret ederek kutladı ve bol ve bereketli satışlar dileğinde bulundu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş; MİTSO Meclis Üyesi Koray Türkoğlu’na ait “Yılmazlar” mağazasını ziyaret ettiler. Salı pazarının arkasında yenilenen binasında ürün çeşidini arttırarak hizmete giren “Yılmazlar” mağazasını gezen MİTSO Yöneticileri, aynı zamanda MİTSO Meclis Üyesi de olan  mağazanın yöneticisi Koray Türkoğlu’nu kutlayarak bol ve bereketli kazançlar dilediler ve ziyaretin anısına özel hazırlanmış bir nazar boncuğu armağan ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden memnuniyetlerini ifade eden “Yılmazlar” mağazası yöneticisi Koray Türkoğlu, yenilenen mağazalarının toplam 1 300 metrekare alanda hizmet verdiğini belirterek “Mağazamızda her türlü ayakkabı çeşitleri, gelinlikler, damatlıklar, nişanlıklar, abiye ve takım elbiseler satışa sunuluyor. Mağazamızda 10 çalışanımız hizmet veriyor ve ayrıca 4 de stajyer çalışanımız var. Amacımız, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de “Koray kardeşimiz, Milas’ın ihtiyacı olan mükemmel bir mağaza düzenlemiş. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.