DOLAR
32,5020
EURO
34,6496
ALTIN
2.432,55
BIST
9.645,02


TOBB, Cumhurbaşkanlığını ziyaret ediyor. MİTSO BAŞKANI REŞİT ÖZER DE “AKSARAY”DA

TOBB, Cumhurbaşkanlığını ziyaret ediyor. MİTSO BAŞKANI REŞİT ÖZER DE “AKSARAY”DA
11.12.2014 16:45
0
A+
A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ankara’da 360 oda ve borsa yönetim kurulu başkanlarının katılımıyla yapacağı istişare toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret edecek. TOBB’nin daveti üzerine MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de TOBB’nin istişare toplantısına ve toplantının ardından yapılacak Cumhurbaşkanlığı ziyaretine katılmak üzere Ankara’ya gitti.

TOBB, Ankara’da 12 Aralık Cuma günü, birliğe bağlı 360 oda ve borsa yönetim kurulu başkanının katılımıyla bir istişare toplantısı yapacak. TOBB’de saat 12.00’deki öğle yemeğinin ardından yapılacak istişare toplantının ardından tüm oda ve borsa başkanları saat 16.00’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret edecekler. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun daveti üzerine MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Ankara’ya gitti.

Ankara’ya gidişi hakkında bir açıklama yapan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu’nun daveti üzerine Türkiye’deki 360 oda ve borsanın yönetim kurulu başkanlarıyla Ankara’da bir araya geleceğiz. İstişare toplantısında ve orada yapacağımız özel temaslarda odamızın ve yöremizin beklentileriyle ilgili mesajlarımızı ilgili yerlere ileteceğiz. Ardından TOBB, olarak Cumhurbaşkanlığına seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı kutlamak amacıyla ziyarette bulunacağız” diye konuştu.