DOLAR
33,0019
EURO
35,9594
ALTIN
2.569,34
BIST
11.064,85


MİTSO’NUN SON MECLİS TOPLANTISINDA KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE…

MİTSO’NUN SON MECLİS TOPLANTISINDA KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE…
30.03.2018 14:57
0
A+
A-

*MİTSO’nun çalışma döneminin son meclis toplantısında konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, son beş yıl boyunca yönetim kurulunda alınan tüm kararların oybirliği ile alındığını söyleyerek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına teşekkür etti.

*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, 2014 yılında alınan 49 meclis kararından 44’ünün ve sonrasında 2018’e kadarki tüm meclis kararların oybirliği ile alındığını söyleyerek yönetim kuruluna verdikleri destek nedeniyle meclis üyelerine de teşekkür etti.

 

5 Nisan’da yapılacak seçimlere hazırlanan Milas Ticaret ve Sanayi Odası, 2013 / 2018 döneminin son meclis toplantısını yaptı. Mustafa Yüksel Başkanlığında toplanan MİTSO meclisinde kararlar yine, oturuma katılan üyelerin oybirliği ile alındı. Son bir aylık dönemde yapılan faaliyetlerle ilgili Oda meclisi üyelerini bilgilendirmek üzere bir konuşma yapan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, dönem boyunca Oda yönetimine destek veren Oda meclisi üyelerine teşekkür etti.

MİTSO’nun Mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Oda Meclisi Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda Odanın Şubat ayı kati mizanı oybirliği ile kabul edildi.

Daha sonra söz alarak Odanın son bir aylık çalışmalarını hakkında açıklamalarda bulunan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, dönem boyunca yönetim kuruluna destek veren ve uyumlu bir çalışma ortaya koyan meclis üyelerine teşekkür etti. Reşit Özer, gerek meclisin kendi içinde, gerek meclis ile yönetimi kurulu arasında ve gerekse de yönetim kurulunun kendi içinde uyumlu bir çalışma ortamı yaşandığını belirtti. Reşit Özer konuşmasında, Oda meclisinin 2014 yılında yaptığı 12 oturumda aldığı 49 karadan sadece 5’inin oy çokluğu ile alındığını diğer 44 kararın oybirliği ile alındığını ifade ederek “Odamız meclisi, 2015 yılında 12 oturumda aldığı 46, 2016 yılında 12 oturumda aldığı 41 ve 2017 yılında aldığı 43 kararın tümünü ise oybirliği ile aldı. Aynı şekilde, 2014 – 2017 arasında alınan toplam 1080 yönetim kurulu kararının tümü oybirliği ile alındı. Bu da MİTSO’nun meclis üyeleriyle, yönetim kuruluyla barış, huzur ve uyum içinde çalıştığını ortaya koymaktadır. Bizlere böyle güzel bir dönemde çalışma fırsatı verdiğiniz için siz değerli meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum. Aynı şekilde, 5 yıl boyunca uyum içinde çalışan ve tüm kararları oybirliği ile alan yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Seçimlere katılacak arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Gündem üzerine başka söz almak isteyen olmayınca meclisin son konuşmasını yapan Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, beş yıl boyunca oda meclisinde huzurlu bir çalışma ortamı yaşandığını belirterek “Meclis çalışmalarımıza değerli katkılarda bulunan, verimli bir çalışma dönemi yaşanmasını sağlayan tüm meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor v bundan sonraki yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.