DOLAR
32,8977
EURO
35,8422
ALTIN
2.530,70
BIST
11.172,75


MİTSO’YA TSE’DEN HİZMET KALİTESİ ONAYI

MİTSO’YA TSE’DEN HİZMET KALİTESİ ONAYI
04.04.2016 11:26
0
A+
A-

Bir süre önce, TOBB tarafından görevlendirilen bağımsız denetçi kuruluş tarafından yapılan denetimde, AB standartlarında hizmet verdiği ve hizmet kalitesini daha da geliştirdiği için C sınıfı akreditasyon belgesi B sınıfına yükseltilen MİTSO, şimdi de Türk Standartları Enstitüsü’nden tam not aldı. İlk kez 31 Temmuz 2012 yılında TSE’den Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan ve TSE-ISO-EN 9000 kalite standardına sahip olan MİTSO, sonrasında her yıl yapılan gözetim denetimleri ile üç yılda bir yapılan genel denetimlerden başarıyla geçti.
MİTSO, son olarak TSE Belgelendirme Merkezi Başkanlığı İzmir Belgelendirme Müdürlüğü tarafından dün yapılan hizmet kalitesi gözetim denetiminden de başarıyla çıktı.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, odanın hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli bir gayret içinde olduklarını belirterek “Kısa bir süre önce TOBB’nin bağımsız denetçi kuruluşlara yaptırdığı akreditasyon denetimlerinden başarıyla geçtik ve C sınıfı olan belgemizi B’yü yükselttik. Şimdi de TSE’nin yıllık gözetim denetiminden başarıyla çıktık. Hizmet kalitemiz, bir kez daha TSE tarafından onaylanmış oldu. Bu başarıyı gösteren personelimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.