DOLAR
32,9861
EURO
35,9085
ALTIN
2.569,13
BIST
11.064,85


MUĞLA VALİSİ FATİH ŞAHİN MİLASA MİTSODA VEDA ETTİ

MUĞLA VALİSİ FATİH ŞAHİN MİLASA MİTSODA VEDA ETTİ
06.08.2013 18:02
0
A+
A-

Muğla Valiliğinden merkeze atanan Vali Fatih Şahin Milas bürokrasisine MİTSO’da veda etti. MİTSO’nun toplantı salonunda yanında Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı olduğu halde ilçenin bürokratlarıyla vedalaşan Vali Fatih Şahin Muğla’da görev yaptığı süre içinde birlikte görev yaptığı daire müdürleri ve amirlerine, meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına ve temsilcilerine teşekkür etti. Daha sonra veda töreni için gelenlerle tek tek el sıkışarak vedalaşan Muğla Valisi Fatih Şahin bundan sonra da Muğla ve Muğlalılara elinden gelen her yardımı yapmaya çalışacağını söyledi.

Veda töreninden sonra bir süre MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Atıcı’nın konuğu olan Muğla Valisi Fatih Şahin, burada İlçe Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Cumhuriyet Başsavcısı Özgür Bozkurt Garnizon Komutanı Hava Albay Hüseyin Kanbur ve diğer yetkililerle bir süre Muğla’nın çeşitli sorunları üzerine sohbet etti. Vali Fatih Şahin daha sonra vedalaşarak Milas’tan ayrıldı.

MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Atıcı, Muğla Valisi Fatih Şahin’in veda törenine MİTSO olarak ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Vali Şahin’e yeni görevinde başarılar dilediler.