DOLAR
32,9757
EURO
35,9871
ALTIN
2.568,00
BIST
11.064,85


MUĞLA’NIN GENÇ GİRİŞİMCİLERİ MİTSO’DA TOPLANDI

MUĞLA’NIN GENÇ GİRİŞİMCİLERİ MİTSO’DA TOPLANDI
25.05.2015 17:01
0
A+
A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği (TOBB)’nin genç işadamlarını ve genç girişimcileri bir araya getirerek girişimcilik kültürü oluşturulmasını ve projeler geliştirmelerini amaçlayan Genç Girişimciler yapılanmasının Muğla ili birimi Milas’ta toplandı. Ege Bölgesi genç girişimcilerinin 12 – 13 Haziran’da Muğla’da yapılacak toplantısının düzenlenmesi gündemiyle olağan toplantılarını yapmak üzere Milas’ta toplanan Muğla ili Genç  Girişimcilerini MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ve Muğla Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı ve Milas Genç Girişimcilerden Yusuf Erol karşıladı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Muğla ve ilçelerinden gelen genç girişimcilere başarılar diledi.

 

Milaslı Genç Girişimcilerin ev sahipliğinde MİTSO’da yapılan toplantıda, Muğla’da 12 – 13 Haziran tarihlerinde yapılacak Ege Bölgesi Genç Girişimciler Bölge Toplantısı’nın düzenlenme programı ve hazırlıkları değerlendirildi. Muğla Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Yusuf Erol’un başkanlığında yapılan toplantıda Muğla’nın ilçelerinden gelen genç girişimciler, Ege bölge toplantısı için önerilerini dile getirdiler. Yapılan görüşmeler sonucunda bölge toplantısının programı belirlendi. Toplantıda, icra komitesine seçilmemiş kurul üyelerinin de organizasyon ve çalışmalar hakkında görüşlerinin alınması ve değerlendirilmesi kararlaştırılırken bölge toplantısı hazırlıklarına bir an önce başlanmasına karar verildi.

 

Muğla Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Yusuf Erol, 12 – 13 Haziran’da Muğla’da yapılacak Ege Bölgesi Genç Girişimciler Bölge Toplantısı’na Muğla ili olarak en iyi şekilde hazırlanacaklarını belirterek “Egeli Genç Girişimcileri ilimizde en iyi şekilde ağırlayacağız. Hazırlıkları planladık. Bunu uygun bir şekilde el birliği ile çalışarak güzel bir bölge toplantısı yapacağız” diye konuştu.IMG_6890 IMG_6886