DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MUHTARLAR MİTSO’DA…

MUHTARLAR MİTSO’DA…
25.04.2018 16:43
0
A+
A-

“MİLAS’IN UFKUNU AÇTINIZ”

 

Milas Mahalle Muhtarları Derneği, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret ederek kutladı ve yeni dönem için başarılar diledi. Muhtarlar, MİTSO’nun bugüne dek yaptığı çalışmalardan da övgüyle söz ederek “Milas’ın ufkunu açtınız. Milas ile ilgili ne varsa hepsinde siz varsınız,  MİTSO var . Milas’a, diğer Odalara, bizlere öncülük yapıyorsunuz. Milas’ta olması gerekenler için Milaslıları, bizleri harekete geçiriyorsunuz” dediler.

Milas Mahalle Muhtarları Derneği, Oda seçimlerinin ardından MİTSO Yönetimini ziyaret etti. Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Talat Erol, Ahmetçavuş – Hayıtlı Mahalleleri Muhtarı Ayhan Demirçivi, Hocabedrettin – Hisarbaşı Mahalleleri Muhtarı Mehmet Vasfi Selçuk, Bozalan Mahallesi Muhtarı Münür Erdoğan, Yakaköy Muhtarı İhsan Yılmaz; MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ve o sırada oda bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Hasan Tiryakioğlu ve Hüseyin Aykal‘ı kutlayarak yeni dönemde başarılar dilediler.

Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Milas muhtarları olarak MİTSO’ya yeni dönemde de başarılar dilediklerini belirterek “Siz Milas’a çok önemli hizmetler yaptınız. Milas için çok güzel hizmetler yaptınız. Yeni dönemde de yine çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyor ve size başarılar diliyoruz” dedi. Ahmetçavuş – Hayıtlı Mahalleleri Muhtarı Ayhan Demirçivi de MİTSO’dan övgüyle söz ederek “Siz Milas’ın ufkunu açtınız. Milas ile ilgili ne varsa hepsinde siz varsınız, MİTSO var. Milas’a, diğer Odalara, bizlere öncülük yapıyorsunuz. Milas’ta olması gerekenler için Milaslıları, bizleri harekete geçiriyorsunuz. Size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Muhtarların ziyaretlerinden ötürü çok memnun olduğunu belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer güzel dilekleri için muhtarlara teşekkür ederek “Biz bu seçimlerde ‘ben değil, biz’ diyerek yola çıktık. Bundan sonra da yine her zaman ‘biz’ olarak, ‘biz’ diyerek yolumuza devam edeceğiz. Amacımız Milas’a hizmet, Odamıza hizmet. Bizler birer Milas sevdalısıyız. Milas’a nasıl olur da daha fazla hizmet edebiliriz, diye koşuşturup duruyoruz. Siz değerli muhtarlarımızla, diğer kardeş Odalarımızla bundan sonra da yola devam edeceğiz. Hep birlikte Milas için güzel işler başaracağız. Milas’ı bir fuarlar şehri yapmak için çalışacağız. Milas’ı aynı zamanda bir üniversite şehri yapmak için uğraşacağız. OSB’yi tamamlayacağız, daha da genişletmek için girişimlerde bulunacağız. Tüm bunları sizlerle, Milaslılarla birlikte yapacağız” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, daha sonra muhtarları 9 Mayıs’ta İzmir’de açılacak Olivtech Fuarı’na davet ederek “Odamızdan o gün iki otobüs kaldıracağız. Sizleri de bekliyoruz. Orada MİTSO olarak stant açacağız ve standımızda yine Milas’ın coğrafi işaretli zeytinyağını, zeytinini tanıtacağız” dedi.