DOLAR
33,0513
EURO
36,0091
ALTIN
2.554,43
BIST
11.130,73


SEPAŞ Enerji MİTSO üyelerine “Enerjinizi biz verelim” dedi: “TİCARETTE REKABET HER ZAMAN İYİDİR”

SEPAŞ Enerji MİTSO üyelerine “Enerjinizi biz verelim” dedi: “TİCARETTE REKABET HER ZAMAN İYİDİR”
17.11.2020 15:41
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Sakarya Elektrik Perakende Satış A. Ş. (SEPAŞ Enerji) yetkilileri Oda üyelerine elektrik enerjisini “biz verelim” önerisinde bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ticarette rekabetin her zaman iyi olduğunu belirterek firmanın önerisini üyelerine duyuracaklarını bildirdi.

            SEPAŞ Enerji Bölge Müdürü Barış Mekik ile Satış Yöneticisi Pınar Dereli, MİTSO’yu ziyaret ederek firmalarının elektrik enerjisinin perakende satışında sağladıkları avantajları anlattılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e, Oda üyelerinin kullandığı elektrik enerjisini daha uygun koşullarda sağlayabileceklerini belirten firmanın Bölge Müdürü Barış Mekik “Üyelerinize tekliflerimizi sunmak istiyoruz. Biz daha uygun koşullarda elektrik enerjisini sağlayabiliriz” dedi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de firma yetkililerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Önerilerinizi üyelerimize ileteceğiz. Üretim yapan, ticaret yapan üyelerimizin en çok gideri elektrik enerjisine oluyor. Özellikle zeytinyağı fabrikalarında ve  yağhanelerinde elektrik enerjisi maliyetleri çok arttırıyor. Elektrik fiyatlarının düşmesi maliyetlerin düşmesi demek. Önerilerinizi üyelerimize duyuracağız. Bu süreçte hangi elektrik dağıtım firması daha uygun teklif verirse üyelerimizin çıkarına olacaktır. Ticarette rekabet her zaman daha iyidir. Rekabet, hem üretici firmaların, hem de tüketicilerin yararına olacaktır. Üretim maliyetlerini ve ürün fiyatlarını düşürecektir” diye konuştu.