DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


T.C. ZİRAAT BANKASI SELİMİYE ŞUBESİNDEN MİTSO ÜYELERİNE ÖZEL…

T.C. ZİRAAT BANKASI SELİMİYE ŞUBESİNDEN MİTSO ÜYELERİNE ÖZEL…
12.10.2022 15:05
0
A+
A-

T.C. Ziraat Bankası Milas Selimiye Şubesi Şube Yöneticisi Ceyhun Ekinci ile bankanın Müşteri İlişkileri Yetkilisi İlhan Aktürk, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Reşit Özer‘i ziyaret ederek kutladılar ve başarılar dilediler. B

Bankanın Selimiye Şube Yöneticisi Ceyhun Ekinci, MİTSO üyelerine her zaman en uygun koşullarda kredi verebileceklerini belirterek “MİTSO üyeleri ile çalışmaktan memnuniyet duyarız” dedi. T.C. Ziraat Bankası Selimiye Şubesinin pek çok MİTSO üyesine kredilendirmede bulunduğunu anlatan Ceyhun Ekinci, “Ziraat Bankasının Milas’ın en eski bankası olması nedeniyle zaten yıllar içinde oluşmuş bir karşılıklı güven var. Günümüzde de bu bağ güçlü şekilde sürüyor. MİTSO üyeleriyle de yakın bir işbirliğimiz var. Her zaman MİTSO üyelerine elimizden geldiği kadar en uygun kredilendirmede bulunmaya hazırız” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Ziraat Bankasının Milas’ın tarımına, ticaretine ve sanayisine yıllardır çok büyük katkıları olduğunu belirterek “Odamız üyelerinde Ziraat Bankası ile çalışmak bir alışkanlık haline gelmiş durumda” dedi. Özer, Milas’ta üç şubesi bulunan tek bankanın T.C. Ziraat Bankası olması nedeniyle de bankanın Milas Selimiye Şubesi yöneticilerine teşekkür etti ve diğer bankalarımızın da ikinci şubelerini açmalarını bekliyoruz” dedi.

Yazı detayını buraya yazınız