Türkiye Yeşil Sanayi Projesi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı 16 Ocak 2024 Salı Günü Milas Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda Gerçekleştirilecektir.
![Türkiye Yeşil Sanayi Projesi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı 16 Ocak 2024 Salı Günü Milas Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda Gerçekleştirilecektir.](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_20240115_152919.jpg?fit=1080%2C1062&ssl=1)
Benzer Konular
*1 Mart – 7 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan Muhasebeciler Haftası nedeniyle ilçemizdeki Muğla Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası temsilcileri MİTSO’yu ziyaret ettiler. *MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
06.03.2014 12:09
0
Üyelerini ve işyerlerini ziyaret için Ören’e giden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Ören’deki Nur Restorant ve Pide Salonu Sahibi Hasan Yavaş’ı da ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
19.10.2017 16:55
MİTSO, gıda işiyle uğraşan üyelerine çağrıda bulunarak “Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi adreslerini 14 Nisan Cuma günü çalışma saati bitimine dek Milas İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bildirmeleri gerektiğini hatırlattı.
12.04.2017 16:56
Odamız üyesi AEGEAN Ege Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Barun, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i, ziyaret ederek yeni dönemde başarılar diledi. AEGEAN EGE İNCİ, AEGEAN EGE
02.11.2022 14:41
*Denizbank’ın Milas Şubesi Müdürü İsmet Aloğlu ile Milas Bodrum Havalimanı Müdiresi Deniz Dönel, MİTSO’yu ziyaret ederek bankalarının başlattığı “çek gönder” kampanyasını anlattılar. *Denizbank müdürleri, çeklerinin fotoğraflarını telefonla bankalarına gönderenlerin çekin
02.02.2018 15:52
*MİTSO’yu ziyaret eden Amerikan – Türk İş Konseyi Başkanı Uğur Terzioğlu Türk işadamlarının dünya ile rekabet edebilecek nitelikte kaliteli ve uygun fiyatlı mal üretmeleri gerektiğini vurguladı. *Terzioğlu ihracatta az satıp
02.05.2017 09:29