DOLAR
32,8977
EURO
35,8422
ALTIN
2.530,70
BIST
11.172,75


TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK AVRUPA BİRLİĞİ COĞRAFİ İŞARETLİ “MİLAS ZEYTİNYAĞI” İSPANYA’DA TANITILDI…

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK AVRUPA BİRLİĞİ COĞRAFİ İŞARETLİ “MİLAS ZEYTİNYAĞI” İSPANYA’DA TANITILDI…
10.03.2023 11:25
0
A+
A-

7/8 MART 2023 tarihlerinde Zeytinyağına adanmış dünyanın en büyük fuarı İspanya’da açıldı. Zeytinyağı üreten ve tüketen ülkeler ile yeni pazarlar açmak isteyen şirketler için buluşma noktası oldu.

World Olive Oil Exhibition WO OE fuarı 10 yıldır İspanya’da sadece zeytinyağı üreticilerin katıldığı uluslararası bir organizasyon. Bütün dünyadan zeytinyağı üreticileri ve alıcıları bir araya geliyor. Türkiye’den tek katılan odamız üyesi Eminem’s Olive Oils.

Zeytinyağı Fuarına Emine ÇATALBAŞ COLİN , eşi Mark COLİN kızları Camila COLİN, Nilgün EREN, Mert GÜRKAN ve ANİTA ZACHAU “EMİNEM’S ve ORO di MİLAS” coğrafi işaretli markalarıyla fuara katılım sağladılar.

Fuarda, Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa Birliği coğrafi işaretli “Milas Zeytinyağı” büyük ilgi görürken, yeni coğrafi işaret alan “Milas Zeytinyağlı Sabunu” ve  “ Milas Memecik Zeytini “de tanıtıldı.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit ÖZER, MİTSO olarak bizi tanıtımlarından dolayı teşekkür edip, başarılarının devamını diledi.