YALIKAVAK ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİTSO’YA…
![YALIKAVAK ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİTSO’YA…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2018/05/IMG_4971.jpg?fit=640%2C364&ssl=1)
Bodrum’un eski Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Sarıhan ile Zeytindostu Derneği Muğla
İl Temsilcisi Ferudun Kaykı; Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i
ziyaret ederek yeniden seçilmesi nedeniyle kutladılar. Mustafa Sarıhan ve Ferudun Kaykı; Reşit Özer’e
yeni dönemde de başarılar dilediler.
Benzer Konular
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce Milas İlçe Jandarma Komutanlığına atanarak görevine başlayan Yüzbaşı Seyhan Doğan‘ı ziyaret ederek “hoşgeldiniz” dedi. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim
23.09.2021 13:39
0
* Dünya Madencilik Kongresi Türkiye Milli Komitesi Başkanı Rifat Kont, Türkiye’nin bugünlere maden ihraç ederek geldiğini hatırlatarak MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e Hulusi Turgut’un yazdığı “İnsanı Maden Yaşatır” kitabını
25.12.2019 10:28
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Zihinsel Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalmakta olan “özel birey”lerden Aslıhan Özkan için sürpriz bir
22.03.2017 15:34
Toplantı, Meslek Komitesi Başkanı Velitdin ÇAKIROĞLU tarafından açıldı. Toplantının gündem maddesi olarakİnşaat Mühendisleri Odasının açılması konusu görüşüldü. Alınan karar,MİTSO Yönetim Kuruluna görüşülmek üzere sevk edildi. Toplatıya katılanlar; 4 nolu Meslek
06.08.2013 17:25
İlgi yazıda, Türkiye Seyahat Acentaîarı Birliği, Hannover Messe International İstanbul ve İZFAŞ ortaklığı ile bu yıl üçüncü kez düzenlenecek uluslararası “Travel Turkey” İzmir Turizm Fuar ve Konferansı’nın 10 13
06.08.2013 17:25
Milasta ilk kez düzenlenen ve açılışına Muğla milletvekillerinin yanı sıra Kazakistan Büyükelçisi Amreyevin de katıldığı 1. Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarını dört gün içinde200 bin kişi ziyaret etti. Fuara
06.08.2013 17:30