![](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2019/12/YENİ-YIL-2.jpg?fit=640%2C461&ssl=1)
“ YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Yeni yılın yuvanıza sağlık, neşe ve mutluluk, yurdumuza bolluk, bereket ve huzur, dünyaya hoşgörü, dostluk ve barış getirmesini dileriz.Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yüksel Reşit Özer“
Benzer Konular
Yurdumuzda ve dünyada her zaman barışın, huzurun, güvenin, mutluluğun ve kardeşliğin egemen olması temennisiyle Kurban Bayramınızı kutlarız MİLAS TİCARET VE SANAYİ ODASI Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı Reşit Özer Mustafa
12.09.2016 09:00
0
“ICC MİLLETLERARASI TAHKİM DİVANI 2018 YILINDA 135 ÜLKEDEN 842 DAVAYA BAKTI” ICC Türkiye Tahkim Günü Uluslararası Tahkim Konferansı İstanbul’da yapıldı. TOBB Milletlerarası Ticaret Odası (ICC Türkiye Milli Komitesi ve
18.02.2019 15:23
YAŞASIN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ… Atatürk diyor ki: “Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, yok olur… Özgürlüğün de, eşitliğin
22.04.2022 16:52
Yapı Kredi Bankası ile 30 Temmuz 2009 tarihinde imzalanan protokol törenine, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver TUNA, Meclis Başkanı Reşit ÖZER ve Yapı Kredi Milas Şube Yönetmeni Sema TAŞKIN katıldı.
06.08.2013 17:26
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, ilçe sınırları içinde bulunan Milas Bodrum Havalimanın adının bazı uçak firmaları tarafından sadece “Bodrum Havalimanı” olarak kullanılmasına tepki göstererek havalimanın adının tam ve eksiksiz bir
11.03.2020 15:58
MİTSO, gıda işiyle uğraşan üyelerine çağrıda bulunarak “Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi adreslerini 14 Nisan Cuma günü çalışma saati bitimine dek Milas İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bildirmeleri gerektiğini hatırlattı.
12.04.2017 16:56