![CHP İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/chp-ilce-teskilati-ziyareti.jpg?fit=595%2C446&ssl=1)
Milas CHP İlçe Başkanı Suat Özcan ve CHP üyeleri Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Benzer Konular
Son günlerde bazı basın organlarında “Kullanılmayan banka hesaplarına dikkat” başlıklı haberlerin yayınlanması üzerine bir açıklama yapan Türkiye Bankalar Birliği, 180 gün süreyle hareket görmeyen ve “hareketsiz hesap” olarak adlandırılan hesaplar
29.04.2014 14:35
0
B1, C2, D1, L1, L2, M2, M3, N2, P2, R1, R2 ve T1 yetki belgesi sahiplerinin, en az birer adet üst düzey yönetici ve en az birer adet orta düzey
06.08.2013 17:33
Milas’ta ikinci şubesini açan T.C. Ziraat Bankasının Atatürk Bulvarındaki yeni şubesini ziyaret eden MİTSO yöneticileri hayırlı olsun dileğinde bulunurlarken MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Milas’da daha çok banka şubesinin
16.09.2021 17:04
Hükümet tarafından başlatılan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından da desteklenen “Enflasyonla topyekun mücadele – Biz de varız – En az yüzde 10 indirim” kampanyası kapsamında Milas Ticaret ve
06.11.2018 15:32
Aralarında CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Parti Meclisinin Muğlalı üyesi Gizem Sayar Özcan, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu‘nun da olduğu bir grup CHP’li MİTSO’yu ziyaret etti. Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu
02.09.2020 11:55
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, T.C. Ziraat Bankası yöneticilerinden zeytin ve zeytinyağı üreticisine uygun koşullarda kredi desteği sağlamalarını istedi. T.C. Ziraat Bankası Muğla Bölge Yöneticisi
26.11.2021 16:38