DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Daştan MİTSO’da BU YIL, SON YILLARIN EN İYİ TURİZM SEZONU YAŞANABİLİR

DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Daştan MİTSO’da BU YIL, SON YILLARIN EN İYİ TURİZM SEZONU YAŞANABİLİR
18.04.2018 16:07
0
A+
A-

DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan ve Sivil Savunma Amiri  Ersin Köksal, seçimlerin ardından Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek seçimlerden başarıyla çıkan Reşit Özer ve Mustafa Yüksel’i kutladılar ve yeni dönemde başarılar dilediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Reşit Özer ile Meclis Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Yüksel‘i kutlayan DHMİ Milas Bodrum Başmüdürü Kemal Daştan ziyaret sırasında yeni turizm sezonundan beklentilerini de anlattı. DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan, bu yılki turizm sezonundan umutlu olduklarını belirterek “2018’in, son yılların en iyi turizm sezonunu olmasını bekliyoruz. Özellikle İngiliz ve Alman turist sayısında artış var” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de DHMİ yetkililerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek  “Bize ulaşan bilgiler de bu yıl turizm sezonunun geçen yıllardan daha iyi olacağı şeklinde. İnşallah dünyadaki siyasi gelişmeler buraya olumsuz bir şekilde yansımaz.  Biz de Milas’ın tanıtımı için elimizden geleni yapıyoruz. Milas’ı ne kadar iyi tanıtırsak o kadar çok turist gelecektir ve kazanan Milaslılar olacaktır” dedi.