DOLAR
32,4256
EURO
34,4563
ALTIN
2.486,52
BIST
9.679,80


KARİA SANAT FUARINA MİTSO’DAN DESTEK

KARİA SANAT FUARINA MİTSO’DAN DESTEK
26.01.2023 11:41
0
A+
A-

6 / 9 Temmuz tarihleri arasında “sanata evet” çağrısıyla Bodrum’da Karia Sanat Fuarı düzenleniyor. Konacık’ta, Herodot Kültür Merkezinde düzenlenecek fuarda yerli ve yabancı pek çok sanatçı çeşitli sanat eserlerini sergileyecek. Fuar, 6 / 9  Temmuz tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bodrum Karia Sanat Fuarı’nın düzelenleyicisi Demos Endüstri Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabahattin Aslan ve kuruluşun yöneticilerinden Didem Pekdemir  Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ederek fuara davet ettiler. Fuar yöneticileri, Bodrum Karia Sanat Fuarı’nın destekçilerinden birisinin de MİTSO olduğunu belirterek verdikleri destek nedeniyle Reşit Özer’e teşekkür ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer MİTSO’nun da Bodrum Karia Sanat Fuarı‘nın yöneticilerine başarılar diledi. Özer “Bodrum, sanat dünyasından pek çok kişiyi kendine çekiyor. Bu bakımdan Bodrum adeta pek çok sanatçının buluşma yeri konumunda. Bu nedenle Karia Sanat Fuarı’ın Bodruma ve yöremize çok önemli katkılar sunacağına inanıyorum. Biz de MİTSO olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Üyelerimizin ve Milaslı sanatseverlerin fuara ilgi göstereceğini umuyorum. Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.