DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


KUTLUYORUZ

KUTLUYORUZ
06.08.2013 19:11
0
A+
A-

Yeniden TOBB Başkanı seçilen

 

Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve

 

Değerli TOBB Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Konsey üyelerini

 

KUTLUYORUZ

Türk iş dünyasının en üst düzey mesleki örgütlenmesi olan ve ülke ekonomisi üzerine her zaman ağırlığını hissettirmiş olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 69. Genel Kurulu çok büyük bir birlik, beraberlik, saygı ve Birliğimizin adına yaraşır ağırbaşlılık ve olgunluk içinde geçmiştir.

 

Hiç kuşkusuz bu ortamın yaratılmasında, geliştirilmesinde ve bu seviyeye eriştirilmesinde en büyük pay TOBB başkanlığını başarıyla sürdürmekte olan Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun uzlaştırıcı, barışçı, öncü ve örnek kimliğinden, kişiliğinden kaynaklanmaktadır.

 

Yönetimlerin, hele yönetim kurulu başkanlarının görev yaptıkları süreç içinde yıpranmaları, desteklerinin azalması genel geçer bir kural olmasına rağmen Sayın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu görev süresi içinde, yalnızca TOBB üyelerinin değil genel Kamuoyunun da her gün artan ilgisine, saygısına, güvenine ve desteğine mazhar olmuştur.

 

Bu nedenledir ki, TOBB’nin 69. Genel Kurulunda ikinci bir aday çıkmamış,  aralarında MİTSO’nun da bulunduğu TOBB üyesi Muğla odalarıyla birlikte 1367 delegenin desteğiyle Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu yeniden TOBB Başkanı seçilmiştir.

 

TOBB’nin gerçek anlamda bir birlik olmasında çok büyük emeği, çabası ve katkısı olan Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve kendisiyle birlikte görev yapacak yeni Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Konsey üyelerini kutluyor ve başarılar diliyoruz.

 

                                               MİTSO

MECLİS BAŞKANI                                               YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Mustafa YÜKSEL                                                              Reşit ÖZER