DOLAR
32,5681
EURO
34,7244
ALTIN
2.492,75
BIST
9.524,59


MİTSO, 86. İZMİR ENTERNASYONAL FUARINA KATILACAK

MİTSO, 86. İZMİR ENTERNASYONAL FUARINA KATILACAK
11.08.2017 18:06
0
A+
A-

*Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı fuarı olan İzmir Enternasyonal fuarı 86. kez düzenleniyor.

*Fuarın bu yılki onur konuğu il Muğla olacak.

*86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na MİTSO’ da katılarak Milas’ın ürünlerini sergileyecek.

*MİTSO üyelerini de fuara götürebilmek için Milas’tan iki gün otobüs kaldıracak.

Milas Ticaret v Sanayi Odası, Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı fuarı olan İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılarak Milas’ı ve ürünlerini tanıtacak. Bu yıl 86. kez düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Muğla ili “onur konuğu” olarak yer alırken MİTSO da üyelerini fuara götürmek için otobüs kaldıracak.

Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı genel Ticari fuarı olan İzmir Enternasyonal Fuarı 86. kez açılıyor. 18 / 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında açık kalacak fuara Muğla ili onur konuğu il olarak katılacak. MİTSO da fuarda açacağı stantta Milas’ın coğrafi işaretli zeytinyağını, balığını, zeytinini, zeytinyağı sabununu, halısını ve doğal güzelliklerini tanıtacak. MİTSO, fuarın açılış günü olan 18 Ağustos günü saat 19 .00’da, fuarın Basmane’deki 9 Eylül Kapısından ulaşılan 1 A holündeki standında bir tanıtım açılışı düzenleyecek. Açılışta halkoyunları gösterileri yapılacak ve Milas kültürü çeşitli yönleriyle tanıtılacak. MİTSO’nun stant açılışına İzmir’d yaşamakta olan Milaslılarla Milas’ta görev yapmış bürokratlar davet dildi. MİTSO, üyelerinin de fuara katılabilmesi için Milas’tan bir otobüs kaldıracak. Fuarın açılışının yapılacağı ilk gün olan 18 Ağustos Cuma günü fuara gitmek isteyen MİTSO üyeleri saat 14.00’de oda binasının önünden hareket edecek otobüsle 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na gidebilecekler. Fuara MİTSO otobüsüyle gitmek isteyen oda üyelerinin adlarını önceden odaya kaydettirmeleri gerekiyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer 85 yıldır süren İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Milaslıların yanında çok özel bir yeri olduğunu belirterek “İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Milaslıların yanında çok özel bir yeri vardır. Her Milaslının anılarında mutlaka fuarla ilgili güzel izler vardır. Bu yıl 86 kez açılacak olan fuara biz de MİTSO olarak katılacağız ve Milas’ın ekonomik, tarihi ve turistik değerlerinin tanıtımını yapacağız. Milaslıları ve İzmir’de yaşamakta olan hemşerilerimizi 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na ve fuarda açacağımız standımıza davet ediyorum” diye konuştu.