DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


MİTSO, QNB – FİNANSBANK’TA. “MİLAS’TA BU KADAR CİRO VAR MI, DİYE HEYECANLANIYORUM”

MİTSO, QNB – FİNANSBANK’TA. “MİLAS’TA BU KADAR CİRO VAR MI, DİYE HEYECANLANIYORUM”
22.02.2017 15:55
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, QNB – Finansbank Milas Şubesini ziyaret etti. MİTSO Yöneticilerine Milas’taki bankacılık sektörü hakkında açıklamalarda bulunan QNB – Finansbank Milas Şube Müdürü Onur Özbay “Her sabah dosyalar önüme geldiğinde Milas’ta bu kadar ciro var mı, diye soruyor, heyecanlanıyorum” dedi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Saymanı Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hayati Çorbacı; QNB – Finansbank Milas Şubesini ziyaret ettiler. Şube müdürü Onur Özbay ile görüşen MİTSO yöneticileri Milas ekonomisi ve bankacılık sektörünün durumu konusunda da görüş alışverişinde bulundular.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, bir süre önce Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un “Bodrum’da 70 banka var, fakat biz bu bankaların Bodrum turizmine katkısı yok” dediğini belirterek “Biz de bankalarımızın Milas’a daha çok katkıda bulunmasını istiyoruz. Birisi havalimanında olmak üzere Milas’ta 14 banka şubesi var. Bankaların, üyelerimize daha uygun koşullarda hizmet sağlamasını bekliyoruz” dedi. Reşit Özer, QNB – Finansbank’ı 2 – 5 Marttaki 8. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile 9 – 12 Mart tarihlerinde Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nda stant açmasını beklediklerini söyledi.

            QNB – Finansbank Milas Şubesi Müdürü Onur Özbay da MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek bankacılık sektörü ve kendi bankalarının hizmetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Onur Özbay, şubelerinde bir portföy yöneticisi görevlendirdiklerini ve müşterileriyle uygun bir ortamda, özel görüşme yapmasını sağlamak için camları filmle kaplanmış özel bir oda hazırladıklarını anlattı. Onur Özbay, Milas ekonomisinin canlılığına dikkat çekerek “Burada ürün ve üretim çeşitliliği olduğu için ekonomik kriz en son buraya gelir. Milas, aynı zamanda Bodrum’un tedarikçisi durumunda. Milas’taki bankalarda yüksek düzeyde mevduat var. Ben her sabah heyecanla kalkıyorum. Önüme dosyalar geliyor. Bakıyorum, Milas’ta bu kadar çok ciro var mı, diye soruyor, heyecanlanıyorum” diye konuştu. Bankalarının Tarım fuarında stant açacağını da söyleyen Onur Özbay “Fuar artık büyük önem kazandı. Ben Bodrumluyum, Bodrum’da pek çok kişi el traktörü almak için Milas fuarını bekliyor” dedi.

            QNB – Finansbank Milas Şube Müdürü Onur Özbay, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in bir süre önce talep ettiği MİTSO üyelerine özgü banka kartı için de çalışmaların sürdüğünü söyledi.