DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO, TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA… “EN ÇOK KREDİ VEREN BANKAYIZ”

MİTSO, TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA… “EN ÇOK KREDİ VEREN BANKAYIZ”
08.11.2019 16:02
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, bir süre önce Türkiye İş Bankası’nın Milas Şubesi Müdürlüğüne atanan Ali Kocaman‘ı ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi. Türkiye İş Bankası Milas Şubesi Müdürü Ali Kocaman da Türkiye’nin en çok kredi veren bankası olduklarını belirterek çiftçilere yönelik yeni bir çalışma başlattıklarını ifade etti.

            MİTSO Yönetim Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yiğit ve Hasan Tiryaki, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Eliş ve Hüseyin Aykal; Türkiye İş Bankası Milas Şubesi’nin yeni müdürü Ali Kocaman‘ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında ülke ve Milas ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulunulurken faiz oranlarının yüksek oluşunun enflasyonun artışına neden olduğu ancak düşük faiz oranlarının ise mevduatın dövize yönelmesine neden olduğu belirtildi. Türkiye İş Bankası Milas Şubesi Müdürü Ali Kocaman da Müdür Yardımcısı Şehnaz Bozdemir ile bankalarının çalışma ilkelerini anlattı. Ali Kocaman, banka olarak çiftçilere yönelik bir çalışma başlattıklarını ifade ederek “Türkiye İş Bankası olarak en çok kredi veren bankayız. Bankamız, çiftçilere yönelik de bir çalışma başlattı. Çiftçileri desteklemek için bankamızda ayrı bir birim kuruldu. Bankamıza teveccüh var, talep var, tercih var. Nasıl daha iyi nasıl destek olabiliriz, diye çalışıyoruz”  dedi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Türkiye İş Bankası Milas Şubesinin yeni müdürü Ali Kocaman’ı kutlayarak görevinde başarılar diledi. Özer, Kocaman’dan MİTSO üyelerine öncelikli hizmet beklediklerini ifade etti.