DOLAR
32,6609
EURO
34,8952
ALTIN
2.433,81
BIST
10.551,10


MİTSO’DAN Y.MİLASSPOR’A ŞAMPİYONLUK ZİYAFETİ

MİTSO’DAN Y.MİLASSPOR’A ŞAMPİYONLUK ZİYAFETİ
18.04.2017 13:50
0
A+
A-

*MİTSO, Muğla Süper Amatör Liginde şampiyon olan Y. Milassporlulara şampiyonluk ziyafeti verdi.

 

            Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Muğla Süper Amatör Liginde şampiyon olan Yeni Milasspor kulübünün yöneticilerine ve futbolcularına şampiyonluk ziyafeti verdi. MİTSO Lokalinde düzenlenen ziyafete Y.Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, kulübün Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Kaptanları İlhan Çimenci ile şampiyon takımın futbolcularının yanısıra Sevdamsım Milasspor Kulübü Taraftar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve Y.Milasspor’un “Şeker” lakaplı amigosu İbrahim Alır da katıldılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hayati Çorbacı ile odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu, mor beyazlı şampiyon konuklarına 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’da Yatağanspor ile oynanacak olan Bölgesel Amatör Lige yükselme karşılaşması için de moral verdiler.

            Y.Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, şampiyonluğu kutlama ziyafeti nedeniyle MİTSO yöneticilerine teşekkür etti. Özmen “Y. Milasspor Milaslıların 39 yıllık şampiyonluk özlemini giderdi. Kazanılan şampiyonluğun daha bir anlam kazanabilmesi için 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’da Yatağanspor ile oynanacak Play Off maçını da kazanmamız gerekiyor. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yönetim kurulu üyelerini maça davet etti.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de mor beyazlıları şampiyonlukları nedeniyle kutlayarak “Cumartesi günkü Play Off maçına biz de gelerek yanınızda olacağız. Y. Milasspor’un Yatağan maçından galibiyetle ayrılarak BAL ligine yükseleceğini umut ediyoruz. futbolcu kardeşlerimizin bize bu sevici bir kez daha yaşatacaklarından eminiz. Sizlere BAL ligi yolunda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

Yeni Milasspor’un şampiyonluk mücadelesinin konuşulduğu ve şampiyonluk sevincinin yaşadığı gecede MİTSO Resturant işletmecileri ve personeli yemeğe katılan tüm sporculara ve yöneticilere dört dörtlük bir sunum yaparak sporcuların beğenisini kazandılar.

 MİTSO Başkanı Reşit Özer gecede yaptığı konuşmada Milas’a şampiyonluk mutluluğunu yaşatan Yeni Milasspor Kulübü sporcularını antrenörlerini ve yönetim ekibini kutlayarak, MİTSO olarak 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’da oynanacak olan Yatağan Play Off karşılaşmasında araç temini anlamında üzerlerine düşen görevi yapacaklarını belirterek, “Umut ediyorum ki Yeni Milasspor Yatağan maçından galip ayrılarak BAL Liginde oynama sevincini hepimize bir kez daha yaşatacaktır” dedi.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen MİTSO Başkanı Reşit Özer’e ve yönetim kurulu üyelerine verilen şampiyonluk kutlama yemeği için teşekkür ederek, 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’ya Yatağan karşılaşmasını kazanmak için gideceklerini vurguladı. Kazanılan şampiyonluğun anlamlı olabilmesi için Play Off Maçından galip ayrılmak ve ikinci bir şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini söyleyen Hasan Özmen 22 Nisan Cumartesi günü Muğla’ya, Milas olarak akın edeceklerini belirtti. 39 yıllık bir şampiyonluk özlemini giderdiklerini söyleyen Başkan Özmen Milaslı taraftarlara güvendiğini belirterek, “22 Nisan Günü Muğla’da tribünler Mor Beyaz Şampiyon Milas diye haykırmalıdır” dedi. 
Bu haber http://www.milasonder.com/’dan alınmıştır.

Kaynak: http://www.milasonder.com/haber/41261/sampiyon-takim-yeni-milassporu-kutladilar.html