DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MUTSO ve MİTSO Ticaret İl Müdürlüğünde… “COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİMİZ ZİNCİR MAĞAZALARIN RAFLARINDA YER ALSIN”

MUTSO ve MİTSO Ticaret İl Müdürlüğünde… “COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİMİZ ZİNCİR MAĞAZALARIN RAFLARINDA YER ALSIN”
16.04.2021 13:57
0
A+
A-

Muğla ve Milas Ticaret ve Sanayi Odalarının Yönetim Kurulu Başkanları, geçen aralık ayında Muğla İl Ticaret Müdür Vekilliğine atanan Gülşah Yalçınkaya’yı ziyaret ederek kutladılar ve Muğla’nın coğrafi işaretli ürünlerinin zincir mağazaların raflarında yer almasını istediler.

Muğla ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanları Mustafa Ercan ve Reşit  Özer, geçen aralık ayında Muğla İl Ticaret Müdür Vekilliğine atanan Gülşah Yalçınkaya‘yı ziyaret ettiler. MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Gülşah Yalçınkaya‘yı kutlayarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Muğla İl Ticaret Müdür Vekili Gülşah Yalçınkaya‘ya Milas’ın AB coğrafi işaretli ürünü Milas zeytinyağı ile coğrafi işaretli ürünlerinden Milas yağlı zeytinini armağan etti. Muğla’nın coğrafi işaretli ürünlerini tanıtan her iki Oda başkanı, Ticaret İl Müdür Vekili Gülşah Yalçınkaya‘dan coğrafi işaretli ürünlerin zincir mağazaların raflarında yer alması için destek istediler.

 

Yazı detayını buraya yazınız